Şahiner, Şehit Mezarı Başında Dua Etti

Sponsor

Sungurlu Belediye Başkanı ve İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Şahiner, 22 Şubat 2008 tarihinde Kuzey Irak'a kara harekatının ilk gününde şehit olan Şehit Piyade Uzman Çavuş Yasin Keyvanoğlu'nun kabri başında dua etti. Şahiner yaptığı açıklamada,

Sungurlu Belediye Başkanı ve İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Şahiner, 22 Şubat 2008 tarihinde Kuzey Irak’a kara harekatının ilk gününde şehit olan Şehit Piyade Uzman Çavuş Yasin Keyvanoğlu’nun kabri başında dua etti.
Şahiner yaptığı açıklamada, “Şehadetinin sene-i devriyesinde Yasin kardeşimi ve tüm Şehitlerimizi rahmet, dua ve özlem ile yad ediyorum. Vatan size minnettar” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikSamsung Galaxy S10 Ailesinin Türkiye Fiyatı Ne Kadar ?
Sonraki İçerikOkul Sağlığı Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz