Şahiner, Seçim Vaatlerini Açıkladı

Sponsor

“Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır”

Düğün Salonu, bay ve bayan yüzme havuzu, sinema ve tiyatro salonu yapacağız diyen Şahiner, Sungurlu ‘Halk Kart’ projesini hayata geçireceklerini, projeye dahil olan her aileye verilecek banka kartına 2 ayda bir 300 TL nakit para verileceğini, Sungurlu Halk Kart sahiplerinin ise, tütün ve alkol ürünleri hariç diledikleri yerde alışveriş yapabileceklerini kaydetti.
‘Sungurlu Evi’ yaparak kadınlara her türlü kurs imkanı sağlayacağız diyen Şahiner, bu kapsamda bayanların yaptığı el sanatı işlerini ve yöresel ürünleri satmaları, ekonomik gelir elde etmeleri için pazar imkanı sağlayacaklarını ifade etti.
Bir çok mahalleye yapılan modern parkların, tüm mahallelerde olacağını söyleyen Şahiner, ayrıca Belediye bünyesinde açacakları kreşte eğitim odası, bakım odası, drama atölyesi, çocuk yemek salonu, uyku salonu ve oyun parkı bulunacağını dile getirdi.

– Çorap Fabrikası kurup, istihdam sağlayacağız 
Belediye öncülüğünde Çorap fabrikası kurup, istihdam sağlayacağız diyen Şahiner, Perşembe Pazarının da Cumartesi Pazarı gibi kapalı hale getireceklerini, ayrıca üzerine güneş enerji paneli kurarak, ilçede tüketilen elektriğin 3/1’lik kısmını karşılamış olacaklarını ifade etti.
İlçenin trafik sorununu ortadan kaldırmak için şehir merkezine otopark yapacağız diyen Şahiner diğer projelerini şöyle sıraladı; “Her mahallemize çok amaçlı kültür evi yapacağız. Boğazkale yolunda bulunan meyveliği çok amaçlı kullanıp, tarımsal kalkınmaya yönelik projelerimizi hayata geçireceğiz. İlçemizde bulunan mezarlıklara ‘Taziye Evi’ yapacağız. İlçemizin en işlek caddelerinden biri olan Çankırı Caddesi’ne de Şehir Merkezi’nde yapmış olduğumuz kaldırım ve aydınlatma çalışmasını yapacağız. Yaz tatilinde öğrencilerimiz için ‘Gençlik Kampı’ kurup, sosyal, kültürel ve spor aktivitelerinin yanı sıra dini eğitim almalarını da sağlayacağız.

Sponsor

– Çorum’da bir ilke imza atacağız
Manastır Tepesi’nden başlayıp, Mesire Alanında son bulacak olan teleferik projesini hayata geçirip sosyal alanda Çorum’da bir ilke imza atacağız. Sokak hayvanlarının sevgiyle yaşayacakları hayvan barınağı yapacağız. Kültür Gezilerimiz artarak devam edecek, Türkiye’nin her bölgesini tanıyacağız. 1. Ligde bulunan Voleybol ve BAL Ligi’nde bulunan Futbol takımlarımızı daha üst liglere taşıyıp, ilçemizin tanıtımına ve gençlerimizin spora yönelmelerine fayda sağlayacağız. Üniversitede okuyan gençlerimizin daha güzel vakit geçirmeleri için Eğlence Merkezleri kurup, ilçemizin eğitimde cazip hale gelmesi için üstün çaba harcayacağız” diye konuştu.

Sponsor
Önceki İçerikŞahiner, ” Hepinizin vicdanına güveniyorum”
Sonraki İçerikSungurlu Belediyespor: 2 – İl Özel İdarespor: 1
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz