Şahiner Sahte Hesaplara Karşı Sükunet Çağrısı Yaptı

Sponsor

Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Şahiner,”Bizler Hazreti Ömer’in “Bütün dostları gezdim gördüm, dili muhafaza etmekten daha iyi dost göremedim”sözünü kendine şiar edinmiş bir anlayışa sahibiz. Son günlerde sosyal medyada özellikle sahte hesaplarla şahsımıza, hakaret, iftira içeren paylaşımların yorumların sıklaştığının farkındayız.
Atalarımız “El yarası onulur ama dil yarası onulmaz” demişler. Siz kadirşinas dostlarımdan hassaten istirhamım dilinizle yara açmayın, hiç bir siyasi partinin liderine, kurumsal kimliğine, adayına hakaret etmeyiniz. Çamur at izi kalsın mantığı ile şahsımızı küçük düşürmeye çalışan paylaşımlar karşısında hep birlikte sükunetimizi koruyalım” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikŞahiner; “Manevi duyguların üst seviyelere yükseldiği bu kutsal gecede, yapılacak tüm duaların kabul olmasını diliyorum.”
Sonraki İçerikKitap Kurtları Ödüllendirildi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz