Şahiner, Rakiplerine Başarılar Diledi

Sponsor

Şahiner yayınladığı mesajında; “Kıymetli hemşehrilerim. Bildiğiniz üzere 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerin adayları artık belli olmuştur. Demokratik bir ortamda gerçekleşmesini ümit ettiğimiz seçimlerin ülkemize ,ilimize ve ilçemize hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah ‘dan niyez ediyorum. Bu vesile ile Ak Parti Adayı İlyas Özkan’a ve MHP Adayı Şaban Köyhanoğlu’na da başarılar diliyorum” dedi.
Şahiner, “Şahsımla birlikte diğer aday arkadaşlarımıza da gönül veren sevgili seçmen kardeşlerim; Bizler “halka hizmet hakka hizmettir “anlayışını kendimize şiar ,”birlikte rahmet ayrılıkta azap vardır “Hadis-i Şerif’ini düstur edindik. Bu vesileyle, sürecin suluhet ve sükunet içerisinde geçmesini, kazananın Sungurlu olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerik19 İle Kenevir Piyangosu Vurdu!
Sonraki İçerikÖzdemir ile Takım Yükselişe Geçti
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz