Şahiner Personeliyle İftarda Buluştu

Sponsor

Sungurlu Belediyesi Başkanı Abdulkadir Şahiner iftar programında Belediye Personeliyle bir araya geldik.

Sungurlu Belediyesi Başkanı Abdulkadir Şahiner iftar programında Belediye Personeliyle bir araya geldik. | Sungurlu Haber
Atatürk meydanında düzenlenen iftar yemeği bu sene de birlik ve beraberlik duyguları içerisinde gerçekleştirdi.Beraber oruçların açıldığı programa Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Yılmaz ve Bahri Sezen, Belediye Personelleri ve vatandaşlar katıldı.
İftar sonrası konuşan Başkan Abdulkadir Şahiner” Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz iftar yemeğimize siz değerli mesai arkadaşlarım hoş geldiniz.Yüce rabbim birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın, tuttuğumuz oruçlarımızı Allah’ım kabul eylesin. Huzurla ve sağlıklı Ramazan Bayramına erişmeyi Allah’ım nasip eylesin.” dedi.

Sungurlu Belediyesi Başkanı Abdulkadir Şahiner iftar programında Belediye Personeliyle bir araya geldik. | Sungurlu Haber

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikOtomobil takla attı : 2 yaralı
Sonraki İçerikZeka Oyunları Eğitmen Eğitimi Sona Erdi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz