Şahiner, Personeli ve Vatandaşlarla Bayramlaştı

Sponsor

Belediyede Ramazan Bayramı bayramlaşma programı yapıldı.
Bayramlaşma programına Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, İYİ Parti Sungurlu İlçe Başkanı Fazlı Koçak, İYİ Parti 27. dönem milletvekili adayı Abdullah Karaman, İş adamı Nazım Pekmezci, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye personeli ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, vatandaşlarla bayramlaşıp sohbet etti. Yoğun bir katılımla gerçekleşen programda konuşan Başkan Şahiner, katılan herkese teşekkür ederek, her bayramın böyle birlik ve beraberlik içerisinde geçmesini, mutlulukların paylaşıldıkça arttığını her günümüzün bayram tadında geçmesini temenni ettiğini belirtti.

Sponsor
Önceki İçerikAsırlık Bayramlaşma Geleneği Sürdürüldü
Sonraki İçerikPresident Obama Holds his Final Press Conference
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz