Şahiner Oda Başkanlarını Ziyaret Etti

Sponsor

İlk olarak Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi’ni ziyaret eden Şahiner, daha sonra sırasıyla Kahveciler ve Lokantacılar Esnaf Odası, Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası, Ticaret Borsası, Ziraat Odası, Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası, Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nı ziyaret ederek, yaptıkları ve yapacakları projeler hakkında bilgi verdi.
Şahiner, “5 yıl boyunca birlik ve beraberlik içerisinde çalıştığımız Sivil Toplum Kuruluşlarımızın Kıymetli Başkan ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ettik. Yeni dönemimizde de Sungurlu’muz için tek yürek olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerik“İlçemizin her köşesinde vatandaşlarımız kararını vermiş”
Sonraki İçerikMinik Öğrenciler Hacivat ve Karagöz Oyunu İle Türkçemize Sahip Çıktılar
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz