Şahiner, “Ne Kula Sungurlu’dan, Ne de Sungurlu Kula’dan Ayrılır”

Sponsor

– Ben Kula Köyü’nün Bayat’a bağlanmasına tahammül edemem

Ne Kula Sungurlu’dan ayrılır, ne Sungurlu Kula’dan ayrılır. Ayrılırsa aile bağı bozulur diyen Başkan Şahiner, ” Hepimiz bir aileyiz. Yanlışlıklar var mı? Var. Eksiklikler var mı? Var. Şu kadar yol yaptık, şu kadar yatırım yaptık diye açıklama yapıyorlar. Köyün hali ortada. Görünen köy kılavuz istemez. Ama bizim burada geçmişe dayalı dostluklarımız var. Ben Kula Köyü’nün Bayat’a bağlanmasına tahammül edemem. Burası benim kolum, burası benim gözüm. Devletin görevi milletine hizmet etmekse, buraya hizmet yapmaya mecbur. Benim görevimde ilçeme hizmet etmek. Şurayı bana bıraksınlar, ben 2 gün içerisinde yaparım. Sen İl Genel Meclisi olarak seçildiysen, bu köyün oyunu aldıysan hangi partiden olursan ol hizmet etmek zorundasın. Hizmet etmiyorsan istifa edip gideceksin. Ama bunlar oy almaya gelirler, oyu aldıktan sonra ancak hizmet etmeye bir daha gelmezler” dedi.
Bu konuda Vali bey ile görüşeceğim diyen Başkan Şahiner, “Valimiz bu konulara gördüğüm kadarıyla duyarlı. Bizzat ziyaretine gideceğim, onu havaların iyi olduğunda köye davet edeceğim” diye konuştu.
Yıllarca hak edilen hizmeti alamadıklarını öne süren Köy Muhtarı Hicabi Altuntaş, “Yollarımız kullanılamaz halde. 4 senedir başvurmadığımız yer kalmadı. İl genel meclisi üyelerine defalarca bildirdik. İlgilenen olmadı” diye konuştu.

– İlçe Başkanı Bayat’a ne zaman geçeceğimizi soruyor

Ak Parti’nin İlçe Başkanı bana Bayat’a ne zaman bağlanacaksın diye soruyor diyen Köy Muhtarı Hicabi Altuntaş, “Bir ilçe başkanı bunu der mi ? Bende size kambur olduk, yakında geçeceğimizi söyledim” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikHalim Karaçil Aday Adaylığını Açıkladı
Sonraki İçerikKıyak Genel Müdür Yardımcısı Oldu
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz