Şahiner, Muhatabım sen değil, Milletvekilleridir

Sponsor

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Ak Parti Sungurlu İlçe Başkanı İlyas Özkan’ın ‘Verilen sözleri tutmaya devam ediyoruz, Şahiner Sungurlu’dan Bihaber” açıklamasına sert tepki gösterdi. ‘Muhatabım Özkan değil, Milletvekilleridir’ diyen Başkan Şahiner, Özkan’ın kendisine verilen metinleri yayınladığını ifade etti.

– Milletvekillerinden cevap bekliyoruz
Sungurlu’da olası sel felaketlerine davetiye çıkartan Budaközü ve Diğ çayı derelerinin 2013 yılından buyana çözüm beklediğini söyleyen Başkan Şahiner, ” Ak Parti Çorum Milletvekili Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, Ağustos 2017 yılında projesi tamamlanan Sungurlu İlçe Merkezi Dereleri Islahı çalışmasını iki kısım halinde hayata geçireceklerini belirtmiş, Milletvekili Uslu ise 16 ve 28 Haziran tarihlerinde aşırı yağışlar nedeniyle ilçemizde yaşanan sel felaketinin kendilerini son derece üzdüğünü, konuyla ilgili Orman ve Su İşleri Müsteşarımız Lütfi Akça ile görüşmelerde bulunarak Devlet Su İşleri yetkilileri ilçeye gönderilmiş ve gerekli çalışma yapılmıştır” ifadelerini kullanmıştı. Biz Milletvekillerinden açıklama beklerken, sözde Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan açıklamamıza cevap vermiş. Yalnız yayınlanan metinde Budaközü ve Diğ çayı derelerinin ıslahı ile ilgili hiç bir ifade kullanılmamıştır. Jöleli İlçe Başkanı papağanlığı bırakıp, kendisine verilen metinleri yayınlamak yerine, Sungurlu için hayati öneme sahip bu projeyi sonlandırmak için çalışması gerekmektedir” dedi.
Özkan tarafından yayınlanan açıklamadaki belirtilen yatırımların çoğu, bizim girişimlerimiz sonucunda sonlanmıştır diyen Başkan Şahiner, “Fen Lisesi, Meslek Yüksek Okulu Kampüsü, Futbol Sahası, Ulu Cami Restorasyonu gibi belirtilen yatırımlar için ben ve ekibim yoğum bir çaba sarf etmiştir” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikBelediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutladı
Sonraki İçerik(CANLI) SUNGURLU BELEDİYESPOR – CİZRE BELEDİYESPOR VOLEYBOL PLAY-OFF KARŞILAŞMASI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz