-0.6 C
Sungurlu
27/09/2023
Sungurlu HaberleriSiyasetŞahiner, Milletvekili Adaylarıyla Esnafları Gezdi

Şahiner, Milletvekili Adaylarıyla Esnafları Gezdi

- Google Reklamı -

24 Haziran Seçimleri kapsamında Çorum’u ilçeleri ve köyleri ile ziyaret etmeye devam eden İYİ Parti Milletvekili Adayları Fatih Mehmet Arslan ile Sefer Yılmaz, çalışmalarını her geçen gün artırarak sürdürüyor.
Dün Mecitözü Caddesi esnafı ile buluşan Milletvekili Adayları Fatih Mehmet Arslan ve Sefer Yılmaz’a İYİ Parti İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner ile teşkilat üyeleri de eşlik etti.

24 Haziran Seçimleri kapsamında Çorum’u ilçeleri ve köyleri ile ziyaret etmeye devam eden İYİ Parti Milletvekili Adayları Fatih Mehmet Arslan ile Sefer Yılmaz, çalışmalarını her geçen gün artırarak sürdürüyor. | Sungurlu Haberleri
İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, Milletvekili Adayları Fatih Mehmet Arslan ile Sefer Yılmaz ve Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, adım attıkları her yerde olduğu gibi Mecitözü Caddesi esnafı ve vatandaşlarının yoğun sevgisiyle karşılandı.
İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener’in seçim beyannamesi ile ilgili esnafa bilgiler veren Milletvekili Adayı Arslan, 24 Haziran’da ülkemizin kaderinin ve geleceğinin değişmesi için seçmenlerin İYİ Parti’ye oy vermesini istedi.
27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri ve Cumhurbaşkanlığı Seçiminde İYİ Parti’nin iktidar, Meral Akşener’in Cumhurbaşkanı olması durumunda Türkiye’nin bütün sorunlarını 5 yıl içerisinde çözeceklerinin sözünü veren Milletvekili Adayı Arslan, “AK Parti hükümetinin 16 yıllık iktidarlığı boyunca yapamadıklarını biz İYİ Parti olarak yapacağız” dedi.
İYİ Parti’nin insanı merkez aldığını vurgulayan Arslan, “Sizlerin desteği ile iktidar olacağız. Ülkemizi, Çorum’umuzu daha yaşanabilir, daha güvenilir bir hale getireceğiz. Biz siyasetimizi ahlak ve dürüstlük üzerine kuracağız” ifadelerinde bulundu.

TRY - Türk Lirası
USD
27,3311
EUR
28,8793
GBP
33,2049
RUB
0,2871
CNY
3,7460
JPY
0,1835

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu