Şahiner, Milletvekili Adaylarıyla Esnafları Gezdi

Sponsor

24 Haziran Seçimleri kapsamında Çorum’u ilçeleri ve köyleri ile ziyaret etmeye devam eden İYİ Parti Milletvekili Adayları Fatih Mehmet Arslan ile Sefer Yılmaz, çalışmalarını her geçen gün artırarak sürdürüyor.
Dün Mecitözü Caddesi esnafı ile buluşan Milletvekili Adayları Fatih Mehmet Arslan ve Sefer Yılmaz’a İYİ Parti İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner ile teşkilat üyeleri de eşlik etti.

24 Haziran Seçimleri kapsamında Çorum’u ilçeleri ve köyleri ile ziyaret etmeye devam eden İYİ Parti Milletvekili Adayları Fatih Mehmet Arslan ile Sefer Yılmaz, çalışmalarını her geçen gün artırarak sürdürüyor. | Sungurlu Haber
İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, Milletvekili Adayları Fatih Mehmet Arslan ile Sefer Yılmaz ve Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, adım attıkları her yerde olduğu gibi Mecitözü Caddesi esnafı ve vatandaşlarının yoğun sevgisiyle karşılandı.
İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener’in seçim beyannamesi ile ilgili esnafa bilgiler veren Milletvekili Adayı Arslan, 24 Haziran’da ülkemizin kaderinin ve geleceğinin değişmesi için seçmenlerin İYİ Parti’ye oy vermesini istedi.
27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri ve Cumhurbaşkanlığı Seçiminde İYİ Parti’nin iktidar, Meral Akşener’in Cumhurbaşkanı olması durumunda Türkiye’nin bütün sorunlarını 5 yıl içerisinde çözeceklerinin sözünü veren Milletvekili Adayı Arslan, “AK Parti hükümetinin 16 yıllık iktidarlığı boyunca yapamadıklarını biz İYİ Parti olarak yapacağız” dedi.
İYİ Parti’nin insanı merkez aldığını vurgulayan Arslan, “Sizlerin desteği ile iktidar olacağız. Ülkemizi, Çorum’umuzu daha yaşanabilir, daha güvenilir bir hale getireceğiz. Biz siyasetimizi ahlak ve dürüstlük üzerine kuracağız” ifadelerinde bulundu.

Sponsor
Önceki İçerikDevlet Bahçeli, Sungurlu’da Karşılandı
Sonraki İçerikHalem Kuaför & Güzellik Salonu Açıldı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz