Şahiner, Meclis Üyelerini Tanıttı

Sponsor

Biz hep birlikte Sungurluyuz diyen Şahiner, “Aziz Sungurlulu hemşehrilerim; 31 Mart Yerel seçimlerinde Sadece İYİ Parti’lilerden oy istemiyoruz. Kökü mazide olan Demokrat Parti’nin kıratının süvarilerinden, Necmettin Erbakan’ın mücahitlerinden, Recep Tayyip Erdoğan’ın dava arkadaşlarından, Bülent Ecevit’in güvercinlerinden, Başbuğ Alparslan Türkeş’in bozkurtlarından da oy istiyoruz” dedi.
Önümüzde son derece önemli bir seçim var diyen Şahiner, “Herkesin oyunun farkına varması gerektiğini düşünüyorum. Bu gün hepimiz aynı duygular içindeyiz ki Sungurlu’nun geleceği için bir aradayız. Aynı noktada beyinlerimiz, ruhlarımız kalplerimiz birleşiyor” dedi.

Sungurlu Belediye Başkanı ve İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Şahiner, belediye ve il genel meclis üyesi adaylarını tanıttı.  | Sungurlu Haber

Belediye Meclisi Üyesi Adayları; Bahri Sezen, Mesut Ösaray, Tevfik Akyüz, İsmet Gülünay, Ali Keçelioğlu, Ömer Taştemur, Hüsamettin Karatekin, Seyit Uzel, Bekir Bozduman, İsmail Pozan, Adem Karımış, Ayhan Baranlıoğlu, Yasin Şakar

Sponsor

Kontenjan ; İbrahim Bağıröz, Yılmaz Çağlayan

İl Genel Meclis Üyesi Adayları ; Ercan Şahin, Bülent Ersan, İbrahim Karık

Sponsor
Önceki İçerikWinrar Kullananlar Bu Güvenlik Açığına Yakalandı! 500 Milyon Kullanıcı Risk Altında
Sonraki İçerikEfeler Sorgun Belediyespor’u Ağırlayacak
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz