Şahiner Koltuğunu Kapkıner’e Devretti

Sponsor

Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” dolayısıyla makam koltuğunu Cumhuriyet İlkokulu öğrencisi Yağmur Sena Kapkıner devretti.

Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” dolayısıyla makam koltuğunu Cumhuriyet İlkokulu öğrencisi Yağmur Sena Kapkıner devretti. | Sungurlu Haber
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Cumhuriyet İlkokulu Okul Müdürü Mustafa Ercan, sınıf öğretmeni Ali Karslı, 1/A sınıfı öğrencileri Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’i ziyaret ederek çiçek takdim ettiler.
Temsili Belediye Başkanlığı için makam koltuğunu devralan Yağmur Sena Kapkıner; “Bu koltuğu bana takdim eden Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner’e sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” dolayısıyla makam koltuğunu Cumhuriyet İlkokulu öğrencisi Yağmur Sena Kapkıner devretti. | Sungurlu Haber
Kapkıner, “23 Nisan 1920 tarihinin Türk Milletinin iradesini temsil eden Türkiye Büyük Millet Meclisinin açıldığı tarih olduğunu kaydederek, “Bu milletin geleceği çocuklara emanettir ve bu günü Atatürk çocuklara armağan etmiştir” diye konuştu.
Kapkıner, temsili Belediye Başkanı olarak Başkan Şahiner ile projelerini paylaşarak, öğrencilerin faydalanacağı çocuk parklarının çoğaltılmasını istediğini kaydetti.
“Bu tür projeleri sizlerden duydukça geleceğe umutla bakıyoruz” diyen Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “Atatürk ve silah arkadaşları Türkiye Büyük Millet Meclisini açarken bugünü de çocuklara armağan etmişler. Bu bayram dünyada sadece bizim ülkemizde kutlanıyor. Bu bayramın bir hediyesi olarak sizler bugün temsili olarak bu koltuklarda oturuyorsunuz. Bu koltuklar kalıcı ama oturanlar geçicidir. Bugün biz oturuyoruz ama yarınlarda sizler bu makamda oturacaksınız. Allah bu makamdan daha yukarıdaki makamları sizlere nasip etsin” dedi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikÇiftçi Koltuğunu Taştemur’a Devretti
Sonraki İçerikXiaomi Mi A1 ve Mi Band 2 A101’de Satılmaya Başlandı!
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz