Şahiner, Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifini Ziyaret Etti

Sponsor

Başkan Şahiner, Şehit Orhan Yazdıç Galericiler sitesinde faaliyet gösteren kooperatif kurucusu Havva Özata ve arkadaşlarını ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Sungurlu Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifini ziyaret etti. | Sungurlu Haber
Karşılıklı fikir alışverişinin sağlandığı ziyarette konuşan Başkan Şahiner” İlçemizde kadınlarımızın evlerinde oturmamaları gerektiğini, tüketen değil üreten olmaları gerektiğini her zaman savunduk. Kadınlarımızın sahaya inip her alanda aktif olduklarını görmek istiyoruz. Bu doğrultuda kurulan kooperatifimizin varlığı da bizi ayrıca mutlu etti. Kadın girişimcilerimizin her zaman yanındayız. Belediye ve şahsım adına yapılması gereken ne varsa hepsini yapmaya hazırız.” ifadelerine yer verdi.

Sponsor
Önceki İçerikAşutoğlu, “Odamızda TESK KART Başvurusu Başladı”
Sonraki İçerikEğitim ve Okul Güvenliği Toplantısı Yapıldı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz