Şahiner İYİ Parti’ye Geçti

Sponsor

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, İYİ Parti’ye geçerek rozet taktı.
Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Meclis üyeleriyle birlikte İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener’in Çorum mitingine katıldı.

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, İYİ Parti'ye geçerek rozet taktı. | Sungurlu Haber
Miting sonunda kürsüye Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Belediye Meclis üyeleri ve İyi Parti Çorum Milletvekillerini davet eden Genel Başkan Akşener, Abdulkadir Şahiner’e ve belediye meclis üyelerine İYİ Parti rozeti taktı.
Abdulkadir Şahiner’in şöyle bir özelliği var diyen Akşener, “Benim rahmetli abimin erkek kardeşi. Dolayısıyla birbirimize emanetiz. Ben ona dedim ki bu ablanı neden bekletiyorsun. Oda beni kırmadı Allah razı olsun. Şimdi İYİ partili oluyor. Cenabı-ı Hak mahbup etmesin inşallah.

Sponsor
Önceki İçerikŞahin, ”2001’de hedef Ecevit’ti, şimdi Erdoğan”
Sonraki İçerikŞAHİN “MEMLEKETİMİZİN EVLATLARINI ÇORUMDAN MHP ADAY GÖSTERDİ”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz