ŞAHİNER, İTFAİYECİLERİN HAFTASINI KUTLADI

Sponsor

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner zor koşullarda büyük bir özveriyle çalışan İtfaiye personelinin haftasını kutladı.

Sosyal medya hesabından bir kutlama mesajı yayınlayan Başkan Şahiner, “Zor koşullarda 7/24 esasına göre büyük ve önemli bir vazifeyi yerine getiren, canları pahasına insanları kurtarmak için mücadele eden başta Belediye personelimiz olmak üzere, tüm itfaiyeci kardeşlerimin 25 Eylül-1 Ekim İtfaiyeciler gününü kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikMİLLETVEKİLİ KAYA SUNGURLU’DA İNCELEMELERDE BULUNDU
Sonraki İçerikBELEDİYENİN ALT YAPI MÜCADELESİ SÜRÜYOR
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz