Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem Siyaset

Şahiner, ” Hepinizin vicdanına güveniyorum”

Yine baharlar gelecek, yine çiçekler açacak. Güneş ufuktan yine ”Sungurlu” için doğacak diyen Şahiner, “Bizimkisi; ”Küçük Şehir” için “Büyük Hayali” olan, yeşil ve beyaz bir aşkın hikayesi” dedi.

Sizinle birlikte çok güzel işlere imza atacağız

Şahiner, “Kardeşlerim, bacılarım, sevgili gençler, değerli büyüklerim, aziz Sungurlulular; “Hepinizin vicdanına güveniyorum. Sizinle birlikte çok güzel işlere imza atacağız. Sakin, sabırlı ve bereketli bir süreç içerisindeyiz. Yep yeni projelerimizle yeniden huzurunuzdayım. Sözüm var! Bu şehrin, mazlumların ve işsiz kardeşlerimin sesi olmaya devam edeceğim” diye konuştu.

Şahiner, " Hepinizin vicdanına güveniyorum" » Sungurlu HaberŞahiner, " Hepinizin vicdanına güveniyorum" » Sungurlu HaberŞahiner, " Hepinizin vicdanına güveniyorum" » Sungurlu HaberŞahiner, " Hepinizin vicdanına güveniyorum" » Sungurlu Haber

S.S. 28 Nolu Sungurlu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi ziyaretinden sonra çeşitli toplantılara katılan Şahiner, “Bugün de her zaman ki gibi verimli ve güzel bir gün geçirdik. Sabırlı ve sağduyulu olmakta fayda var. Yaptığımız ve yapacağımız projelerimizin taktir toplaması bizlere ayrı bir güç veriyor. Her siyasi görüşten hemşehrilerimizin destekleri ise gücümüze güç katıyor. İnşallah 1 Nisan sabahı güneş Sungurlumuz için doğacak” ifadelerini kullandı.

İlgili İçerikler

Yeni Dönem İlk Meclis Toplantısı Yapıldı

Safa Özhazinedar

Gazetecilerimiz objektif ve doğru haber yapması demokrasimiz açısından da önemlidir"

Safa Özhazinedar

İYİ Partililer İftarda Buluştu

Safa Özhazinedar

“HER ŞEY SUNGURLUMUZ İÇİN, YEREL ESNAFIMIZA SAHİP ÇIKIYORUZ”

Safa Özhazinedar

Hemşehrimiz Aydıncık Kaymakamlığı’na Atandı

Safa Özhazinedar

Belediyeden Ücretsiz Halk Konseri

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar