Şahiner, Esnaflarının Sorunlarını Dinlemeye Devam Ediyor

Sponsor

Sungurlu Belediyesi, “Ortak Akıl Birlikte Yönetim” anlayışıyla düzenlediği esnaf toplantılarının 8.’si, Mesire Kafe’de gerçekleştirildi.
Sungurlu Belediyesi,
Proje kapsamında mesire kafede düzenlenen kahvaltı programına Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’in yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri katıldı.
Esnafın şikayetlerini ve önerilerini dinleyen Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Sungurlu için ortak yönetim anlayışını kendilerine düstur edindiklerini ifade ederken; ”Sungurlu’ya hep birlikte biz sahip çıkarız. Burası bizim sadece ikamet ettiğimiz yer değil vatanımız yurdumuz ve ata evimizdir. Sungurlu için ben ve ekibim zaman mefhumu olmadan çalışmaya devam edeceğiz. Fikirleriniz, önerileriniz bizim için oldukça önem arz ediyor. “diye konuştu.

Sponsor
Önceki İçerik4. Kattan Düşen Çocuk Yaralandı
Sonraki İçerik(VİDEO HABER) PKK-YPG Sevici Alman Polisinin Türklere Karşı Zorbalığı Bitmiyor!
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz