Şahiner, eski ve yeni dönem meclis üyeleri,  seçim komitesi ve partililerle bir araya geldi

Sponsor

Sungurlu Belediye Başkanı ve İYİ Parti Belediye Başkan adayı Abdulkadir Şahiner yaptığı açıklamada; “Eski dönem ve yeni dönem Meclis üyelerimiz, seçim komitemiz ve dostlarımız ile istişare toplantımızı gerçekleştirdik. Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi. 


Seçim startını verdiğimiz günden beri, sizler tarafından bu kadar sevgiyle ve saygıyla karşılanmamız yüreğimi öyle büyüttü ki inanamazsınız diyen Başkan Şahiner, “Kendimi size o kadar sorumlu ve mesul görüyorum ki Allah şahit olsun sizin için yine çok çalışacağım. Bu seçimin sonunda İYİ’lik, sevgi ve saygı kazanacak” diye söyledi.

Sponsor
Önceki İçerikBakan Kasapoğlu Sungurlu’da Esnafları Gezdi
Sonraki İçerikSungurlu Gençleri Denedi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz