Şahiner, Eski Belediye Personeliyle İftarda Buluştu

Sponsor

Her yıl düzenlenen iftar yemeği bu senede Atatürk Meydanında gerçekleştirildi. Hep birlikte oruçların açıldığı programa Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Yılmaz, Bahri Sezen, ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner eski Belediye personeliyle iftarda bir araya geldi | Sungurlu Haber

İftar yemeği sonrası konuşan Başkan Abdulkadir Şahiner, ”Hizmet eden arkadaşlarım ve mesai arkadaşlarım her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz iftar yemeğimize teşrif ettiniz, hoş geldiniz. Allah tuttuğumuz oruçlarımızı kabul eylesin. Cenab-ı Mevla bugün burada iftar sofrasındaki gösterdiğimiz birlik beraberliğimizi hiçbir zaman bozmasın inşallah. Sungurlumuza en güzel şekilde hizmet etmeyi, kazançlarımızı helal olarak kazanmayı ve ailelerimizi helal rızık götürmeyi nasip eylesin diyorum. Allah hepimizi sağlıcakla ve huzurla Ramazan Bayramı’na eriştirsin. Hepinize sevgi ve muhabbetlerimi sunuyorum” diye konuştu.

Sponsor

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner eski Belediye personeliyle iftarda bir araya geldi | Sungurlu Haber

Sponsor
Önceki İçerikKaraca Sıkmadık El Bırakmıyor
Sonraki İçerik8 Ayda Bin 884 Aileyi Ziyaret Ettiler
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz