-0.6 C
Sungurlu
03/06/2023
Sungurlu HaberleriGündemŞAHİNER; DEMOKRATİK BİR ÜLKENİN VAZGEÇİLMEZ UNSURU BASINDIR

ŞAHİNER; DEMOKRATİK BİR ÜLKENİN VAZGEÇİLMEZ UNSURU BASINDIR

- Google Reklamı -

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner ,‘21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’ dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Şahiner mesajında; “Demokratik bir ülkenin vazgeçilmez unsurlarından birisi basındır. Gazeteciler, haber alma özgürlüğü,toplumsal farkındalık oluşturulması, ifade ve fikir hürriyetinin kamusal alanda yayılabilmesi açısından büyük bir sorumluluğa sahiptir.

Dünyanın her köşesinde haber alma ihtiyacını karşılayarak toplumun doğru bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmasında aracı olan her türlü zorluğa ve sıkıntıya rağmen fedakârca çalışan basın mensuplarımızın mesai saati gözetmeksizin, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek ve her konuda haberdar etmek için verdikleri mücadele her türlü takdiri hak etmektedir.

- Advertisement -

Bu vesileyle, Edindikleri bilgiyi ilkeli, tarafsız ve doğru bir şekilde kamuoyuyla paylaşan, meslek ilkelerine bağlı kalarak özveriyle çalışmaya gayret gösteren başta Sungurlu’daki gazetecilerimiz olmak üzere ülkemizdeki bütün basın mensuplarının 21 Ekim Gazeteciler Günü’nükutlar, meslek hayatlarında başarılar dilerim” dedi.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
20,9609
EUR
22,4818
GBP
26,0984
RUB
0,2594
CNY
2,9585
JPY
0,1498

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu