Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Şahiner “Biz Hizmet İçin Buradayız”

Sungurlu Belediye Başkanlığı, hayvanların yaşam şartlarını iyileştirme ve haklarını korumak adına sürdürüyor.

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “Sokakta yaşayan hayvanlar ve doğal yaşamın her noktasında bize ihtiyaç duyan dostlarımızın yanında oluyoruz. Kış aylarında yol kenarlarına yem dökerek kuşları besliyor, sokakta gördüğümüz yaralı veya hasta kedi ve köpekleri tedavi ediyor, kısırlaştırma çalışmaları ile yaşam kalitelerini artırma gibi her alanda varlığımızı hissettiriyoruz.

Sokak hayvanlarımızın beslenme, temel aşı ve ilaçlama çalışmaları ekiplerimiz tarafından aralıksız yapılıyor. Bakım altına alınması gereken hayvanlarımızla yakından ilgileniyor, sağlıklarına kavuşmaları için çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın da bizler kadar hassas olmaları adına kontrolleri elden bırakmayarak gerekli uyarılarda bulunuyoruz. Biz sadece hemşehrilerimizin değil ekosistemi oluşturan her canlının dostuyuz.Biz tüm canlılar için buradayız. Yaşam kalitesi artan ve hakları korunan hemşerilerimiz ve can dostlarımız için çalışmalarımızı sürdürecek ve yanlarında olmaya her zaman devam edeceğiz” dedi.

İlgili İçerikler

Zabıtalara Pastalı Kutlama

Safa Özhazinedar

Yangınzede Aileye Şahiner’den Destek

Safa Özhazinedar

“HIRSIZIN ELEKTRİK FATURASINI VATANDAŞ OLARAK BİZLER ÖDEYECEĞİZ”

Safa Özhazinedar

Dolar Ne Kadar? (20 Şubat 2018 Dolar Fiyatları)

Safa Özhazinedar

Şampiyonluğu Doyasıya Kutladılar

Safa Özhazinedar

“Bu ulvi mesleği layıkıyla yapan tüm basın mensuplarımızın günlerini kutluyorum”

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar