ŞAHİNER, BAŞKAN VEKİLLİĞİ GÖREVİNE SEÇİLDİ

Sponsor

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, İç Anadolu Belediyeler Birliği’nin mevzuat bilgilendirme toplantısına katıldı.

Başkan Şahiner, toplantı sonrası üye belediyelerin oyları ile Başkan vekilliği görevine seçilirken, sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Başkan Şahiner, “Desteklerinden dolayı Birlik Başkanımız Sayın Fethi Yaşar’a ve tüm Belediye Başkanı arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İlçemize daha güzel hizmetler getireceğiz inşallah” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikBİR KİŞİYİ ZORLA ALIKOYAN ŞAHIS GÖZALTINDA
Sonraki İçerikEMNİYET TEŞKİLATI’NIN 176. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLADILAR
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz