Şahiner, Balkan Türkleri Derneği Üyeleriyle Bir Araya Geldi

Sponsor

Balkan Türkleri Derneği Başkanı Aydın Bahtiyar, yönetim ve dernek üyelerinin yoğun bir katılımın gösterdiği toplantıda Şahiner, dernek üyeleriyle tek tek ilgilendi.
Belediye Başkanlığı boyunca yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Şahiner, tekrar seçildiği takdirde yapacağı çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Sizler gibi gönül dostlarımızın misafiri oluyoruz diyen Şahiner, kendisine gösterilen ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti.
Cennet Sungurlumuzu insan odaklı, iyi belediyecilikle taçlandırmak için çıktığımız yolda, hemşehrilerimizin destek ve tavsiyelerini alarak yeni bir aşamaya geçtik diyen Şahiner, “Sevgili Sungurlulu hemşerilerim, dertlerinden kurtulmuş, yaşanabilir, geleceğe umutla bakan, huzurlu ve müreffeh bir Sungurluyu ortak akılla, hep birlikte yeniden inşa edeceğiz. “İYİ Belediyecilik Sungurlu’ya İYİ gelecek” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikOtomobil Şarampole Devrildi : 2 Yaralı
Sonraki İçerikGoogle Plus, Nisan Ayı İtibariyle Tamamen Kapanıyor
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz