ŞAHİNER, “AMAÇLARI SUNGURLU’YA HİZMETİ ENGELLEMEK”

Sponsor

Eski ilçe stadyumunun olduğu alanı AK Parti Belediyesi olarak 10 yıl uğraştılar, takas yapamadılar diyen Başkan Şahiner, “Biz Sungurlu Belediyesi’nde göreve seçildikten 6 ay sonra takası yaptık. Sungurlu Kentpark Projesi’ni hazırladık. Bu projede havuz, sinema, eğlence merkezleri vardı. AK Parti Belediye Meclis Üyeleri bunu reddetti. Ama Kentpark projesi Sungurlu’da hemşehrilerimizin dört gözle beklenen bir projeydi. Biz de bu projelerimizi aslına uygun olarak bitirdik. Aralık ayına kadar da burasını hizmete açacağız” dedi.

– Yaptırmamak İçin Uğraşıyorlar

25 senedir kendime ait olan ve 25 senedir ekilmeyen bir arazi. Kentpark 17 bin metrekare alan. Burasının dolgusunun kısa mesafe olması nedeniyle belediyeye fazla maliyet çıkmasın diye bedelsiz bir şekilde taşıyoruz. Suç duyurusunda bulunulduktan sonra Jandarma toprağın nereye götürüldüğünü tespit ediyor. Arazi şahsımızın, hafriyatın döküldüğü alan belediyenin Kentpark yatırımı. Şayet daha uzak mesafe olsa 20 kilometreden dolgu getirilecek. Burası mücavir alan içinde mesafe 2.5 kilometre. Kısa mesafeden dolgu malzemesi getirildiğinde 25-30 lira yakıt, dışarıdan alsak 200-250 lira belediye kasasından para çıkacak. Bunların amacı Sungurlu’ya hizmeti engellemek. Buna da güçleri yetmeyecek” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikKentpark’ın Hafriyatını Başkan Karşılıyor
Sonraki İçerikTurhalspor Hazırlıkları Sürüyor
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz