ŞAHİNER, "ALIŞVERİŞİMİZİ YEREL ESNAFTAN YAPALIM"

Sponsor

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, 4 gündür devam eden yardım kampanyasına destek vermeyen büyük market zincirlerine tepki göstererek, “Lütfen kaynağının nereye gittiği belli olmayan bu marketlerden ziyade alış verişlerimizi yerel esnafımızdan yapalım” dedi.

Bizim bizden başka dostumuzun olmadığını bir kez daha gördük diyen Başkan Şahiner, “Değerli dostlarım; Ciğerlerimizi dağlayan Elazığ ve Malatya depreminin ardından Milletçe büyük bir fedakarlık örneği göstererek tek yürek olmanın örneğini tüm dünyaya gösterdik. 4 gündür ilçemizde yaptığımız yardım kampanyasına yediden yetmişe herkes katkıda bulundu, ekmeğini bölüştü benim eli kınalı bacılarım, siftah yapamayan esnafım, harçlığını veren öğrencim, üzerindeki montu çıkaran vefakâr emmim. Hayırda yarıştık adeta. Ve şimdi gururla Elazığ- Malatya yollarındayız” dedi.

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, 4 gündür devam eden yardım kampanyasına destek vermeyen büyük market zincirlerine tepki göstererek,

DEVE KUŞU MİSALİ KAFALARINI KUMA GÖMDÜLER

Bizler bu duyguları yaşarken ilçemizde de şubeleri olan büyük market zincirlerinin milli kampanyalarımızda sesini çıkarmaması ve deve kuşu misali kafasını yere gömmesini içime sindiremiyorum diyen Şahiner, “Değerli hemşehrilerim sizlerden bir kez daha rica ediyorum , lütfen kaynağının nereye gittiği belli olmayan bu marketlerden ziyade alış verişlerimizi yerel esnafımızdan yapalım.Bizim bizden başka dostumuz yok” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikAyyıldız Oto Bakım Servisi Ankara’da Hizmete Açıldı
Sonraki İçerikElazığ'daki Depremzedelerin Suriyeli İsyanı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz