ŞAHİNER, "ALIŞVERİŞİMİZİ YEREL ESNAFTAN YAPALIM"

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, 4 gündür devam eden yardım kampanyasına destek vermeyen büyük market zincirlerine tepki göstererek, “Lütfen kaynağının nereye gittiği belli olmayan bu marketlerden ziyade alış verişlerimizi yerel esnafımızdan yapalım” dedi.

Abone Ol

Bizim bizden başka dostumuzun olmadığını bir kez daha gördük diyen Başkan Şahiner, “Değerli dostlarım; Ciğerlerimizi dağlayan Elazığ ve Malatya depreminin ardından Milletçe büyük bir fedakarlık örneği göstererek tek yürek olmanın örneğini tüm dünyaya gösterdik. 4 gündür ilçemizde yaptığımız yardım kampanyasına yediden yetmişe herkes katkıda bulundu, ekmeğini bölüştü benim eli kınalı bacılarım, siftah yapamayan esnafım, harçlığını veren öğrencim, üzerindeki montu çıkaran vefakâr emmim. Hayırda yarıştık adeta. Ve şimdi gururla Elazığ- Malatya yollarındayız” dedi.

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, 4 gündür devam eden yardım kampanyasına destek vermeyen büyük market zincirlerine tepki göstererek, "Lütfen kaynağının nereye gittiği belli olmayan bu marketlerden ziyade alış verişlerimizi yerel esnafımızdan yapalım" dedi. | Sungurlu Haber

DEVE KUŞU MİSALİ KAFALARINI KUMA GÖMDÜLER

Bizler bu duyguları yaşarken ilçemizde de şubeleri olan büyük market zincirlerinin milli kampanyalarımızda sesini çıkarmaması ve deve kuşu misali kafasını yere gömmesini içime sindiremiyorum diyen Şahiner, “Değerli hemşehrilerim sizlerden bir kez daha rica ediyorum , lütfen kaynağının nereye gittiği belli olmayan bu marketlerden ziyade alış verişlerimizi yerel esnafımızdan yapalım.Bizim bizden başka dostumuz yok” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz