Şahiner, “6 senedir bir adım ileri gitmiyor”

Sponsor

“DSİ’den Hiç Bir Şekilde Yardım Alamadık”

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahin, DSİ’nin Sungurlu’ya yatırım yapmamasına isyan etti.İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı’nda söz alan Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, muhalefet belediyesi olduklarını ancak kendilerinin de halka hizmet ettiklerini ifade etti.

DSİ’den hiçbir şekilde destek alamadığını belirten Başkan Şahiner, “Budaközü ve Diğ Çayı ıslah projesi, Diğ Köyü sel kapanı projesi ve Sungurlu için elzem olan bir proje olan Kırankışla Barajı bu 3 proje Sungurlu için hayati önem taşıyor. Ama ne yazık ki yok. Karayolları Müdürümüz kurumlarımız eşit olacak diye bir söz söylüyor, ancak biz bir eşitlik göremiyoruz ve DSİ’den hiçbir şekilde yardım alamadık” dedi.
Bu proje 2014 yılında yapıldı ancak 6 senedir bir adım ileri gitmedi diyen Başkan Şahiner, “Allah korusun bir sel olayı olduğunda can kayıpları yaşanacak. Sizden dereleri ıslah etmek için dozer istedik, ama o konuda da sizden hiçbir destek göremedik. DSİ devletin kurumudur. Hepimiz hizmet için buradayız. Bunlara dikkat edilmesini özellikle istiyorum” ifadelerini kullandı.

DSİ 5. Bölge Müdür yardımcısı Tolga Gökhan Diri’de projeler için ödenek olmadığını ifade etti.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikKAZA SANILIYORDU İNTİHAR ÇIKTI
Sonraki İçerikHAYDİ SUNGURLU ! GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz