Şahin’den Polis Haftası Kutlama Mesajı

Sponsor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sungurlu İlçe Başkanı Yasin Şahin ,Polis Teşkilatının kuruluşunun 173. yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Atatürk’ün gösterdiği ışıklı yolda emin adımlarla yürüyen ve görev yapan Türk Polis Teşkilatı’nın, 173. kuruluş yıldönümünü kutluyorum diyen Şahin,mesajında şunlara yer verdi: “Türk Polis Teşkilatımız, halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, suç işlenmesini önlemek ve suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri yerine getirmenin yanı sıra, ülkemizdeki huzur ve güven ortamının tesisinde de büyük rol üstlenmektedir.
Aziz milletimizin güvenini, sevgisini ve desteğini de arkasına alarak üstün başarılara imza atan, kararlı ve özverili çalışmalarıyla başarıdan başarıya koşan, caydırıcılık yönüyle suçluların korkulu rüyası, şefkatli kolları ile halkımızı kucaklayan Türk Polisi, ülkemizdeki huzur ve güven ortamını en iyi şekilde tesis etmiştir. Gücünü halktan ve kanunlardan alan Türk polisi, görevini her zaman fedakarca yapmış, gerektiğinde canını hiçe sayarak ulvi görevlerini yerine getirmiş, toplumumuzun güvenini ve takdirini kazanmıştır. Gecesini gündüzüne katarak çalışan emniyet mensuplarımıza da halkımızın her zaman gösterdiği sevgi ve desteği devam ettirmeleri en büyük temennimizdir. Bu anlamlı günde, ilçemizin ve ülkemizin huzuru ve vatandaşlarımızın güven içerisinde yaşamaları için gece gündüz demeden tüm teşkilat olarak özveri ile çalışan, yurdumuzun her köşesinde görev yapan Emniyet Teşkilatımızın her kademesindeki fedakar ve cefakar mensuplarını takdirle selamlarken, aile fertleri ile birlikte sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum. Vatan ve görev uğrunda hayatlarını veren aziz şehitlerimizi bir kez daha minnet ve rahmetle anıyor, kahraman polislerimize sağlık ve esenlikler diliyorum” dedi.

Sponsor
Önceki İçerik2. Küme Okul Müsabakaları Başladı
Sonraki İçerikSungurlu’da Silahlı Kavga : 1 Yaralı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz