Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Şahin’den Mevlid kandili Mesajı

Şahin mesajında, “Mevlid Kandili’nin tüm insanlığa ve İslam dünyasına barış, adalet ve hayırlar getirmesini temenni ederek, “Efendimiz (SAV)’in, insanlığın yaşadığı en buhranlı ve karanlık dönemde dünyayı şereflendirerek, aydınlık çağın yaşanmasına vesile olduğu günün yıldönümü olarak kutlanan Mevlid Kandili’nin ülkemizden başlayarak tüm İslam coğrafyasında ve tüm dünyada şefkat, sevgi, hoşgörü, adalet ve huzur ikliminin hakim olmasına vesile olmasını diliyorum.

İnşallah bu mübarek gece, ülke ve İslam dünyası olarak içerisinde yaşadığımız sıkıntılı, karanlık, gözyaşı ve hüzünle dolu günlerin sona ermesine vesile olur. Bu duygu ve düşünceler içerisinde Mevlid Kandilimizin bütün Müslümanlara huzur getirmesini, insanlığın içine düştüğü sıkıntıların aşılmasında kardeşlik bağlarımızın güçlenmesine ve yeni rahmet kapılarının açılmasına vesile olmasını Cenâb-ı Allah’tan diliyor, hemşehrilerimizin ve tüm İslâm âleminin Mevlid Kandilini tebrik ediyorum.” ifadelerini kullandı.

İlgili İçerikler

Hasretimize Kavuştuk Çok Şükür ( Foto Galeri )

Safa Özhazinedar

GENÇ SAĞLIKÇI VİRÜSE YENİLDİ

Safa Özhazinedar

BAŞKAN ŞAHİNER, YENİ CEZAEVİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Safa Özhazinedar

Gür ve Uzun’dan, Karslı’ya Geçmiş Olsun Ziyareti

Safa Özhazinedar

Aşutoğlu, “Öğretmenlik kutsal bir meslektir.”

Safa Özhazinedar

İlçe Jandarma İlçe Spor Müdürlüğüne Karşı

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar