ŞAHİN’DEN ATATÜRK ANITI’NA DÜZENLENEN ÇİRKİN SALDIRIYA KINAMA

ercan şahin iyi parti çorum sungurlu
Sponsor

Samsun’un İlk adım ilçesinde bir grup provokatör, Atatürk heykelinin ayağına halat bağlayarak devirmeye çalıştı. Çirkin saldırının ardından İYİ Parti Sungurlu İl Genel Meclis Üyesi Ercan Şahin kınama mesajı yayınladı.

Samsun’da Milli Mücadele’nin sembollerinden Onur Anıtı’na düzenlenen çirkin saldırının ardından hem kent hem sosyal medya Atatürk etrafında kenetlendi. İYİ Parti Sungurlu İl Genel Meclis Üyesi Ercan Şahin de yayınladığı mesaj ile Mustafa Kemal Atatürk’ün anıtına ve anısına gerçekleştirilen saldırıyı kınadı. Şahin, “Samsun’da Ata’mızın Onur Anıtı’na yapılan çirkin saldırıyı kınıyor, faillerinin en yakın zamanda cezalandırılmasını temenni ediyorum. Bize ve gelecek nesillere ışık tutan Atatürk ilkelerinden ayrılmayacağımız gibi bu ilkelerin en büyük koruyucusu olmaya devam edeceğiz” dedi.

Samsun'un İlk adım ilçesinde bir grup provokatör, Atatürk heykelinin ayağına halat bağlayarak devirmeye çalıştı. Çirkin saldırının ardından İYİ Parti Sungurlu İl Genel Meclis Üyesi Ercan Şahin kınama mesajı yayınladı. | Sungurlu Haber
Sponsor
Önceki İçerikTIR KONTROLDEN ÇIKTI, TRAFİK UZUN SÜRE AKSADI
Sonraki İçerikYOLDAN ÇIKAN OTOMOBİL TAKLA ATTI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz