-0.6 C
Sungurlu
01/10/2023
Sungurlu HaberleriSiyasetŞahin; "Üç Hilalimizin Ömrü Uzun Olsun"

Şahin; “Üç Hilalimizin Ömrü Uzun Olsun”

- Google Reklamı -

MHP’nin 51. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla yazılı bir açıklamada bulunan Yasin Şahin, “mensubu olmaktan gurur duyduğumuz partimizi Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli ile daha ileri götürebilmek için gerekli her türlü fedakarlığı yapmak, yapılması gereken bütün işleri cesaret ile yapmak bizlere tarihin yüklemiş olduğu bir sorumluluktur” dedi.
Sungurlu MHP İlçe başkanı Yasin Şahin açıklamasında şöyle dedi: “1969 yılının bir kış ayında pek çok kimse için hayal olarak görülmesine rağmen Başbuğumuz merhum Alparslan Türkeş’in ve onun yol arkadaşlarının üstün azmi ve inancı ile kurulan Milliyetçi Hareket Partisi bugün 51 . Kuruluş yıl dönümünü kutlamaktadır.

 Bu yolda önüne çıkarılan bütün engellere rağmen Türk siyasi hayatında kara bir leke bulaşmadan varlığını devam ettiren partimiz Satılık zihniyetlerin bataklığı  haline getirilmek istenen ülkemiz için her zaman  son umut son kale olduğunu İhanet kaoscularının her hamlesini korkusuz ve  milli duruşu ile boşa çıkararak ispat etmiştir.

Mensubu olmaktan gurur duyduğumuz partimizi ileri götürebilmek için gerekli her türlü fedakarlığı yapmak, yapılması gereken bütün işleri cesaret ile yapmak bizlere tarihin yüklemiş olduğu bir sorumluluktur.
Davamıza tam bir sadakat ile bağlanarak, asla makam ve koltuk sevdasına kapılmadan, Türk milletinin yegane ümidi üç hilalli sancağımızı zirveye taşımak yolunda gereken her şeyi yapacağımızdan hiçbir ülküdaşımızın kuşkusu olmamalıdır. Bütün bu duygu ve düşüncelerle partimizin kurucusu Başbuğumuz merhum Alparslan Türkeş beyi ve davamız uğruna şehit olan bütün ağabeylerimizi, kardeşlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Hak Teala, bayrağımızı ilelebet vatanımızın semalarında dalgalandırsın. Üç hilalimizin ömrü uzun olsun. Nice yıllarda Milliyetçi Hareketimizin ve Türk milletinin yolu bahtı açık olsun

MHP’nin 51. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla yazılı bir açıklamada bulunan Yasin Şahin, “mensubu olmaktan gurur duyduğumuz partimizi Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli ile daha ileri götürebilmek için gerekli her türlü fedakarlığı yapmak, yapılması gereken bütün işleri cesaret ile yapmak bizlere tarihin yüklemiş olduğu bir sorumluluktur” dedi. | Sungurlu Haberleri
TRY - Türk Lirası
USD
27,4131
EUR
29,0207
GBP
33,4358
RUB
0,2797
CNY
3,7579
JPY
0,1835

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu