Şahin; “Türkeş’in Aziz Hatırasını Gönüllerde Sonsuza Dek Canlı Tutacağız.”

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Yasin Şahin, Milliyetçi Hareket Partisinin kurucu lideri Alparslan Türkeş'in ebediyete irtihalinin 23'üncü yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Sponsor

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Yasin Şahin, Milliyetçi Hareket Partisinin kurucu lideri Alparslan Türkeş’in ebediyete irtihalinin 23’üncü yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Şahin, Alparslan Türkeş’in diktiği fidanın kök saldığını, ulu bir ağaç misali boy verdiğini söyledi. Alparslan Türkeş’in aziz hatırasının gönüllerde sonsuza dek canlı tutulacağını dile getiren Şahin , “Başbuğ’umuzun aziz hatırası gönüllerde sonsuza dek canlı tutulacak, omuzlarımıza yüklediği fikir, ülkü ve dava emaneti, nesiller boyunca azimle taşınacaktır. Gücünü, zengin tarihî birikiminden ve millî değerlerden alan Türk-İslam davası nihai hedefine ulaştırılacaktır. Başbuğ Alparslan Türkeş’in diktiği ülkü fidanı kök salmış, bir ulu ağaç misali boy vermiştir. Dalları bütün yurdu, hatta bütün Türk dünyasını sarmış; meyveye durmuş ve Türkçenin konuşulduğu her coğrafyaya yayılmıştır, Başbuğ’umuzun etrafında toplanan yüzlerin, binlerin açtığı mukaddes yolda; bugün milyonlar yürümektedir. MHP; Başbuğ’umuzun işaret ettiği istikamette Liderimiz Devlet Bahçeli’nin rehberliğinde kutlu bir hedefe, yeni bir Kızılelma’ya doğru emin ve salim adımlarla ilerlemektedir.Bu vesile ile Basbuğumuz Alparlan Türkeş’e Dar-ı Bekaya irtihalinin seneyi devriyesinde, Allah (c.c) rahmet etsin, Ruhu şad, mekanı cennet olsun. Başbuğum, Türk milleti seni asla unutmayacak ve emanetine dünya durdukça sahip çıkacaktır.” dedi.

Sponsor
Önceki İçerik18 Yaş Altı Çocukların ve 60 Yaş Üzerinin Sokağa Çıkması Yasaklanacak
Sonraki İçerikOyaca Köyü’ne Yardımlar Ulaştırılıyor
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz