ŞAHİN; “TARIM SEFERBERLİĞİ BAŞLAMASI GEREK”

ercan şahin iyi parti çorum sungurlu
Sponsor

İYİ Parti Sungurlu İl Genel Meclis Üyesi Ercan Şahin, “Türkiye Cumhuriyeti’nde tarım seferberliği başlaması gerek” dedi.

Betonun bir kez daha karın doyuramadığı tasdiklenmiştir diyen Şahin, “Ziraatçıların, mühendislerin, tarımla uğraşan vatandaşın zihniyeti değişmedikçe, bu devlette tarım olmaz. Oturdukları yerden tarım yönetilmez. Rusya’ veya diğer devletlere bağımlı kalır, sapı bir yerden, samanı bir yerden ithal eder duruma geliriz, geldik zaten. Eski çağ zihniyeti ile ekilen, biçilen arazilerden verim alınmaz, alınamaz. Çağa uygun, yeni teknoloji ile tarım yapmak, akarsularımızı boşa akıtmamak lazım” dedi.

Köylüyü bilinçlendirmeden verilen her teşvik boşa giden paradır diyen Şahin, “Eğit, donat misali önce öğret, sonra teşvik et. Yıllardır verilen teşviklerin nasıl boşa gittiğini, paralarımızın nasıl heba edildiğini yıllardır seyretmekteyiz. Bu devlete ve millete zulümdür. Bir kaç kişiyi zengin etmekten öteye gitmez. Önce Ziraatçiyi, zirai ürünler satanları, çiftçimizi bilinçlendir ki sonuç alalım. Ziraat mühendisleri yerinden kalkmaz, köylüyü bilinçlendirmez, zirai ilaç satan para kazanmak için ne olduğu belirsiz ilaçları çiftçiye verir doğaya saçılırsa, ne tarım kalır, nede ekoloji denge kalır” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikSESSİZ BİR HASTALIK : GLOKOM
Sonraki İçerikKYK VE LİSE ÖĞRENCİLERİ, SABAH NAMAZI PROGRAMINA KATILDI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz