-0.6 C
Sungurlu
08/06/2023
Sungurlu HaberleriSiyasetŞahin, "Tarihin En Önemli Seçimini Gerçekleştireceğiz"

Şahin, “Tarihin En Önemli Seçimini Gerçekleştireceğiz”

- Google Reklamı -

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sungurlu İlçe Başkanı Yasin Şahin, Malumunuz olduğu üzere Türkiye’miz bu hafta sonu tarihinin en önemli seçimini gerçekleştirecek.
Şahin, “24 Haziran seçimleri ile sadece iktidar seçilmeyecek, yeni bir sisteme geçilmiş olacak. Milliyetçi Hareket Parti’sinin ve Genel başkanımız Dr. Devlet Bahçeli Beyefendi’nin 15 Temmuz hain FETÖ darbe girişimi anında ülkenin bekası için devletinin ve milletinin yanında dimdik durduğunu ve ülkeyi büyük bir kaostan kurtardığını hepimiz bilmekteyiz” dedi.
MHP İlçe Başkanı Şahin, genel başkanımız Dr. Devlet Bahçeli beyin ‘Önce Ülkem ve Milletin sonra Partim ve Ben‘ anlayışını bu zor günlerde de ülkemize ışık tutmaktadır. Milliyetçi Hareket Partisi’nin tek düşüncesi memlekettir, böyle de olmaya devam edecektir. Cumhur ittifakı ile yola çıktığımız 24 Haziran seçimlerinde Türkiye sevdalılarının güçlü bir şekilde, Türkiye Büyük Millet Meclisinde yer alması için desteğinize ihtiyacımız vardır. Seçim kararı alındığı gün genel Başkanımız açıkladığı üzere Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan’dır. Ancak TBMM’de güçlü bir Milliyetçi Hareket Partisine hiç olunmadığı kadar ihtiyaç vardır. 40 milletvekili ile tarih yazan liderimiz Devlet Bahçeli yeni Türkiye’nin inşasında güçlü bir grupla milletimizi 2023 ve 2071 hedeflerine kararlı bir şekilde taşıyacaktır. Milliyetçi Hareket Partisi’ni zincire vurmaya çalışanlarla görülecek hesabımız pek çoktur ve bu nedenle 24 Haziran muhkem ve müstesna bir karar anıdır. Cumhurbaşkanlığı’nda Recep Tayyip Erdoğan ve Milletvekilliğinde ise cumhur ittifakı içerisinde yer alan üç hilalin altına vuracağınız her mühür, Büyük Türkiye inşasına ekleyeceğiniz bir tuğla olacaktır. Zaman Türk milletinin, zemin Türkiye’nindir. Sıra Milliyetçi Ülkücü Hareket’indir. Desteklerinizle, Hizmetse edeceğiz, hakikatsa söyleyeceğiz. Hedefse mutlaka ulaşacağız. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Dualarınıza, desteklerinize talibiz.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
23,2478
EUR
24,8722
GBP
28,9098
RUB
0,2835
CNY
3,2607
JPY
0,1659

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu