Şahin, “Tarihin En Önemli Seçimini Gerçekleştireceğiz”

Sponsor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sungurlu İlçe Başkanı Yasin Şahin, Malumunuz olduğu üzere Türkiye’miz bu hafta sonu tarihinin en önemli seçimini gerçekleştirecek.
Şahin, “24 Haziran seçimleri ile sadece iktidar seçilmeyecek, yeni bir sisteme geçilmiş olacak. Milliyetçi Hareket Parti’sinin ve Genel başkanımız Dr. Devlet Bahçeli Beyefendi’nin 15 Temmuz hain FETÖ darbe girişimi anında ülkenin bekası için devletinin ve milletinin yanında dimdik durduğunu ve ülkeyi büyük bir kaostan kurtardığını hepimiz bilmekteyiz” dedi.
MHP İlçe Başkanı Şahin, genel başkanımız Dr. Devlet Bahçeli beyin ‘Önce Ülkem ve Milletin sonra Partim ve Ben‘ anlayışını bu zor günlerde de ülkemize ışık tutmaktadır. Milliyetçi Hareket Partisi’nin tek düşüncesi memlekettir, böyle de olmaya devam edecektir. Cumhur ittifakı ile yola çıktığımız 24 Haziran seçimlerinde Türkiye sevdalılarının güçlü bir şekilde, Türkiye Büyük Millet Meclisinde yer alması için desteğinize ihtiyacımız vardır. Seçim kararı alındığı gün genel Başkanımız açıkladığı üzere Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan’dır. Ancak TBMM’de güçlü bir Milliyetçi Hareket Partisine hiç olunmadığı kadar ihtiyaç vardır. 40 milletvekili ile tarih yazan liderimiz Devlet Bahçeli yeni Türkiye’nin inşasında güçlü bir grupla milletimizi 2023 ve 2071 hedeflerine kararlı bir şekilde taşıyacaktır. Milliyetçi Hareket Partisi’ni zincire vurmaya çalışanlarla görülecek hesabımız pek çoktur ve bu nedenle 24 Haziran muhkem ve müstesna bir karar anıdır. Cumhurbaşkanlığı’nda Recep Tayyip Erdoğan ve Milletvekilliğinde ise cumhur ittifakı içerisinde yer alan üç hilalin altına vuracağınız her mühür, Büyük Türkiye inşasına ekleyeceğiniz bir tuğla olacaktır. Zaman Türk milletinin, zemin Türkiye’nindir. Sıra Milliyetçi Ülkücü Hareket’indir. Desteklerinizle, Hizmetse edeceğiz, hakikatsa söyleyeceğiz. Hedefse mutlaka ulaşacağız. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Dualarınıza, desteklerinize talibiz.

Sponsor
Önceki İçerikAbdülmetin Balkanlıoğlu Vefat Etti
Sonraki İçerikAbdülmetin Balkanlıoğlu’nun Cenazesinde İnsan Seli
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz