Şahin, ” Sungurlulu hemşehrilerimize teşekkür ederim”

Sponsor

Milliyetçi Hareket Partisi Sungurlu İlçe Başkanı Yasin Şahin, “24 Haziran’da yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimi ve Genel seçimlerini hep birlikte geride bıraktık.
Allah’ın izni, milletimizin teveccühüyle “Cumhur ittifakı” ve Milliyetçi Hareket Partisi seçimlerden galip çıkmıştır” dedi.
Şahin açıklamasında, “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin öngörü ve teklifi neticesinde erken seçim kararı alındığı gün itibariyle tepeden tırnağa tüm teşkilatlarımız azami derecede gayret göstermiş, hem Cumhur ittifakının hem de Milliyetçi Hareket Partisi’nin başarısı için çalışmışlardır.
İlk gün itibariyle gerek partimizden milletvekili aday adayı olarak bu yarışa dahil olan, sonraki süreçte listelerde olmamasına rağmen bu hizmet yarışından kopmayan, gerekse listelerde yer aldıktan sonra sıralama kaygısı gözetmeksizin canhıraş çalışan milletvekili adaylarımıza varana kadar, teşkilatlarımızın düzenledikleri faaliyetlere eksiksiz katılan parti mensuplarımıza, kıymetli yol arkadaşlarım ilçe yönetim kurulu üyelerine, kadın kollarımızın kıymetli başkan ve yöneticilerine, mahalle temsilcilerine, sandık görevlilerine, yan kuruluşlarımıza, sendikalarımıza, sivil toplum kuruluşlarına, milletinin sevdasını dava edinmiş tüm ülküdaşlarıma, bu seçimde partimize teveccüh gösterip oylarıyla destekleyen, zaferimiz için dua eden, sandıklardan çıkan sonuca halel gelmesin diye son dakikaya kadar nöbet tutan görevlilerimize, bu kapsamda tüm Sungurlulu hemşehrilerimize teşekkür ederim” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikSungurlu’da Hint Kenevi Operasyonu
Sonraki İçerikFazlı Koçak’tan Teşekkür Mesajı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz