ŞAHİN “MEMLEKETİMİZİN EVLATLARINI ÇORUMDAN MHP ADAY GÖSTERDİ”

Sponsor

Milliyetçi Hareket Partisi Sungurlu İlçe Başkanı Yasin ŞAHİN ,27 dönem Genel seçimlerine MHP olarak Sungurludan Sıralamaya iki aday verdiklerini belirterek Memleketin Çocuklarını Çorumdan MHP aday gösterdi dedi.
Şahin ; Açıklamasına Şöyle devam etti , Milliyetçi Hareket Partisi Genel merkezimiz Sungurlu Halkının Sungurlulu vekil istiyoruz Çığlığına Tutarsız kalmamıştır.

Milliyetçi Hareket Partisi Sungurlu İlçe Başkanı Yasin ŞAHİN ,27 dönem Genel seçimlerine MHP olarak Sungurludan Sıralamaya iki aday verdiklerini belirterek Memleketin Çocuklarını Çorumdan MHP aday gösterdi dedi | Sungurlu Haber
Şahin; İlçemiz Halkının, İçimizden biri olsun Memleketimizin adamı olsun Sungurlulu vekil adayı istiyoruz talebini Milliyetçi Hareket Partisi Çorumun en büyük ilçesi Sungurlunun En haklı isteği olarak görmüş Mehmetbeyli Köyünden Alparslan karapıçak ve Demirşeyh kasabasından Mehmet Karaca yı Sungurlu dan Çorum Millet vekili adayı olarak göstermiştir.MHP Sungurlunun yanında olmuş Sesine ses vermiş Sungurlunun Yüreğine güvenmiştir.

Milliyetçi Hareket Partisi Sungurlu İlçe Başkanı Yasin ŞAHİN ,27 dönem Genel seçimlerine MHP olarak Sungurludan Sıralamaya iki aday verdiklerini belirterek Memleketin Çocuklarını Çorumdan MHP aday gösterdi dedi | Sungurlu Haber

Sponsor

MHP Sözünde durmuş İçimizden Memleketimizden iki kardeşimizi Aday göstererek Sungurluya emanet etmiştir.Sungurlu emanetine sahip çıkacaktır Sungurlu Kadirşinastır Sungurlu vefalıdır Sungurlu Memleket milliyetçiliğini bukez gösterecektir. Sungurlu inanıyorumki Kendisine duyulan Güven ve itibara 24 Haziranda Sandıklarda oyları ile teşekkür ederek Memleketimiz evlatları Alparslan Karapıçak ve Mehmet Karacayı meclise taşıyacaktır Sungurluya inancımız ve güvenimiz tamdır dedi.

Sponsor
Önceki İçerikŞahiner İYİ Parti’ye Geçti
Sonraki İçerikAşutoğlu, ” İstanbul’un fethi çağ açıp, çağ kapatmıştır. “
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz