Şahin, “Mehmetçiğimiz İman Gücü İle Terörün Kökünü Kazıyacaktır”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Yasin Şahin ‘ Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin’e gerçekleştirdiği Zeytin Dalı Harekatı’na ilişkin şu değerlendirmelerde bulundu.
BU TOPRAKLARA RASTGELE VATAN DENMEMİŞ ,SINIRLAR İCAZETLE ÇİİZLMEMİŞTİR
“Son silahlı hain ele geçirilesiye kadar bu mücadele durmayacak, tavsamayacaktır. Hainlerin saklanması nafiledir. Korkakça kaçmaları işe yaramayacaktır. Kahraman Mehmetlerimiz teröristleri iman gücüyle ezeceklerdir. Milli iradenin destek ve duasıyla da haklarından geleceklerdir. Terörün kökü kazınacaksa, gün bugündür.Türk ve Türkiye düşmanları doğduklarına pişman edileceklerse, zaman bu zamandır.Zeytin Dalı Harekatı’nın başarı ve sonuca ulaşması için milli ruh ayakta, milli vicdan alarmdadır. Kimin ne söylediğinin herhangi bir ehemmiyeti kalmamıştır.Aziz milletimiz tarafından asırlarca korunup kollanan milli bekamızı sarsmaya kalkışan, buna niyet eden, bunu aklından geçiren kim ya da kimler olursa olsun hesabını verecekler, bedelini ödeyeceklerdir.”

Abone Ol

“KIZILELMA ÜLKÜDÜR. İLKESİ VE İNANCI ÇÜRÜK OLANLARIN KAVRAMASI İHTİMAL DIŞIDIR”
Şahin, “Zeytin Dalı Harekatı başlar başlamaz, kabaran milli heyecan ve coşkudan ödü patlayanları gördükçe, bunların köksüz telkin ve ezberlerini duydukça hayrete kapılmamak elde değildir. Kızılelma’yı duyunca yüzü asılanlar, korkuya kapılanlar, eli ayağına dolaşanlar, fren tutmayıp şirk diye yaftalayanlar ne bu vatana, ne de bu millete en ufak hayrı dokunmayan, pusuya yatmış olan omurgasızlardır. Kızılelma ülküdür, ülküsü ve ülkesi olmayanların anlaması imkansızdır. Bozkurt işareti yapan yiğitleri gazetede okuyup televizyonda görünce felç geçiren, adeta komaya giren askeri veya siyasi malum çevreler neden korkmuşlardır? Niye bu kadar ürkmüşlerdir? Şayet vatan ve millet müdafaasına Bozkurt işareti yapan kahramanlardan başka gidecek varsa buyursun gitsin, ellerini tutan yok, önlerine geçen yok. Şehadete gönüllü olarak kucak açan var idiyse, beklemesin, durmasın, sınır ötesine koşsun. Bozkurt işaretini görür görmez sırtı kedi gibi kabaranlar, kırmızı görmüş boğa gibi köpürenler sözüm sizedir; Teröristlerin üzerine korkusuzca gidin de görelim, size bile alkış tutalım. Kızılelma’yı şirk gören kripto münkirin karalaması çok yeniyken, bir başka densiz ve bereketsiz eski milletvekili Bozkurt işaretinin İslam’ın ruhuna aykırı olduğunu şuursuzca dile getirmiştir.”

“Türk milleti ne çekmişse, işte bu kimliksiz, kişiliksiz, köşesiz Türk hasmı zihniyetlerden çekmiştir. Bugün, yükselen milli duygu ve ittifak hukukunu kırmak için seferber olanlar, şunu unutmasınlar ki, Bozkurt asırlar boyunca Türk milletinin bağımsızlık umudu, uzakları yakın eden ufuk çizgisi, karanlık aydınlatan meşalesi olmuştur. Bozkurt, çakalla karışmaz, çakalla bir tutulmaz, tutulamaz. Bozkurt’un önüne de çıkmayı akıllarına bile getirmesinler.Bilinsin ki, Zeytin Dalı Harekatı’na Bozkurt işareti yapa yapa dahil olacak, fedakarlıkta sınır tanımayacak yüz binlerce Bozkurt hazır beklemektedir.Türkiye tesadüfen bulunmamış, harita üzerinde kurulmamıştır.Türk milleti boşuna bir araya gelmemiş, bağımsızlık hediye olarak alınmamıştır.Bu topraklara rastgele vatan denmemiş, sınırlar icazetle çizilmemiştir.Eğer, yeri gelirse Genel başkanımız Sayın Devlet Bahçelinin bir Bozkurt gibi, en ön safta Afrin’e gider, gerekirse, ihtiyaç hasıl olursa bu vatana, bu millete taşıdığım canı seve seve feda ve hediye ederim.Bu da millete bir Devlet sözüdür.”sözünü emir kabul ediyor Genel başkanımız gibi canımızı seve seve feda edeceğimizi söylüyoruz Buda Devlet Bahçelinin bozkurtlarının Milletimize Bozkurt sözüdür.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz