Şahin, “Hainler Asla Amaçlarına Ulaşamayacak”

Sponsor

Şahin, “Hainler Asla Amaçlarına Ulaşamayacak”

Zeytin Dalı Operasyonu’nda 5 askerimizin şehit edilmesi üzerine ilk açıklama MHP’den geldi.
Zeytin Dalı Operasyonu’nda 5 askerimizin şehit edilmesi üzerine açıklama yapan Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Yasin Şahin, hainlerin asla amaçlarına ulaşamayacağını bildirdi.
Türkiye’nin badireleri aşacak inançta, belaları yenecek kuvvette olduğunu belirten Şahin, yaptığı açıklamada şöyle dedi; “Türkiye ne zaman kıpırdasa, ne zaman doğrulup sorun ve sıkıntılarının çözümü için inisiyatif alsa ya bir kriz ya da bir kaos anında tetiklenmektedir.
Nitekim milli birlik ve kardeşlik ruhunu sabote etmek için kuyruğa girmiş karanlık çevreler, ülkemizin diriliş ve yükseliş gayesinden her zaman ürkmüşler, zaman geçirmeden başımıza üşüşmüşlerdir. İşler düzelmeye başlasa, bozguncular gecikmeden devreye girmişlerdir.
Türk milletini teslim almak, topraklarımızda boğmak maksadıyla tüm imkânlarını seferber etmişler, tarihin intikamını almak için yanıp tutuşup sıraya geçmişlerdir. Terörizm acımasız ve hain yüzünü bir kez daha göstermiş, maalesef milli yürekleri kavurmuş, milli vicdana ateş düşürmüştür. Kandan nemalanan, şiddetten faydalanan katiller insanlık düşmanları bir kez daha iğrenç yüzlerini ortaya koymuşlardır.
Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Afrin’in kuzeydoğusu Şeyh Horoz bölgesinde PKK/KCK/PYD-YPG VE DEAŞ terör örgütleri mensuplarınca gerçekleştirilen saldırı neticesinde isabet alan tankta bulunan beş kahraman askerimiz şehit olmuştur. Afrin’de şehit olan kahraman askerlerimizin ruhları şad olsun. Kederli ailelerinin, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin ve aziz milletimizin başı sağ olsun.
Unutulmasın ki, terörizm asla kazanamayacak, hain amacına asla ulaşamayacaktır. Teröristler döktükleri kanda çırpına çırpına boğulacaklardır. Türkiye muktedirdir, Türk milleti kudretlidir, hıyanete göz açtırmayacaktır. Devletimizin terörle mücadelede göstermiş olduğu kararlı ve korkusuz mücadeleyi tavizsiz sürdürmesi en samimi dileğimizdir. Milli mukavemet kırılamayacak, milli birlik ve kardeşlik ruhu bozulamayacaktır. Türk milleti iman ve iradesiyle, ihanetin ve hainlerin belini kıracaktır.
Milliyetçi Hareket Partisi terörle mücadelede ön şartsız milletin yanında, devletin arkasında, hükümetin destekçisidir. Zulme alkış tutan, zalimlere kucak açan, bölücülüğe ve düşmanlığa çanak tutan kim varsa kaybetmeye, bedelini ödemeye mahkum ve mecburdur. Allah’ın izniyle soysuzlar kazanamayacak, günahkârlar sonuca ulaşamayacaktır. İman ve milli asalet sahneden çekilmeden ihanet hakimiyet kuramayacaktır. Türkiye badireleri aşacak inançta, belaları yenecek kuvvettedir. Bilinsin ki; şehitler ölmeyecek, vatan bölünmeyecek, al bayrak da inmeyecektir.”

Sponsor
Önceki İçerikİYİ Parti Sungurlu İlçe Kongresi Yapıldı
Sonraki İçerikKaza Yapan Otomobil Alev Alev Yandı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz