ŞAHİN “FİTNE TENCERESİ, KAPAĞINI VE KALAYCILARINI BULMUŞTUR”

Sponsor

ŞAHİN “FİTNE TENCERESİ, KAPAĞINI VE KALAYCILARINI BULMUŞTUR”

MHP’ye ve Ülkücü Hareketin siyasi mücadelesine ayak uydurmakta güçlük çeken kaypaklar; kendilerine başka kapılar aramışlar, layıklarını da bulmuşlardır.
Milliyetçi Hareket Partisi Sungurlu İlçe Başkanı Yasin Şahin , “Bizi yolumuzdan döndürmek isteyen bütün fesat çabalarına, bütün saldırılara rağmen kavgasını verdiğimiz milliyetçilik ülküsü, maşeri vicdanı mayalamış; böylece MHP, önce gönüllerde iktidara gelmiştir. MHP’nin ve milletimizin bütün unsurlarını kucaklayan Türk milliyetçiliğinin siyasi iktidarı ise 2019-2023 sürecinde atılacak kararlı adımlarla gerçekleşecektir. Bugün; varlığına ve bekasına yönelen tehdidi savuşturmak için içeride ve dışarıda mücadele eden Türkiye’nin; güç birliği, el birliği etmekte MHP’ye ve milliyetçi-Ülkücü Harekete eskisinden daha çok ihtiyacı vardır” dedi.
Şahin “Söz konusu buluşmada MHP’nin durduğu yer Türk milletinin yanıdır, Türk milletinin ta kendisi, fikren ve fiziken kurumsallaşmış halidir. Ne yapıyorsak Türk milleti içindir. Huzur ve beka için güç birliği yaptığımız meydandadır. Bu sebeple ” Milli Duruş: Şühedaya Vefa, Millete Beka ” diyoruz” diye konuştu.
“MHP ve Milliyetçi-Ülkücü Hareket; hem uzun, hem de meşakkatli yollardan geçerek bugünlere ulaşmıştır.
MHP’yi kuran, siyasi hayatiyetini sağlayan milliyetçi-Ülkücü Hareket; bir dava ve iman hareketidir.
Hareketin kurucusu olan Başbuğ Alparslan Türkeş; dava arkadaşlarına, Ülkücü yaşama haysiyetinin her şeyden üstün olduğunu öğretmiştir. Milliyetçi-Ülkücü doktrinin; belirli bir zaman dilimiyle sınırlı değil, yetişkin çağdan mezara kadar rehberlik edecek bir öğreti olduğunu anlatmıştır” dedi.
Şahin, “Ülkücülük bir hayat nizamına gönül verip inanmak, ölünceye kadar da bu doğrultuda hayat sürmektir.
Ülkücülük, bütün insanlığı kucaklayan bir Türk-İslam medeniyeti tasavvurunun peşinden gitmektir.
Ülkücülük, bir ahlak ve şeref davasıdır.
Uğruna hayatlarını verdikleri, canlarını yoluna koydukları devletin; ihanet şebekeleriyle kendilerini aynı kefeye koyduğu demleri acıyla yaşamışlar, bölücülerle aynı darağacında sallandırılmışlar, ancak ” Yiğit başından çile eksik olmaz. ” diyerek Eyüp’çe sabretmişlerdir” açıklaması yaptı.
“KARALAMA KAMPANYALARINA RAĞMEN MİLYONLAR; MHP’DEN VAZGEÇMEMİŞ, HAREKETTEN ÜMİDİNİ KESMEMİŞTİR”
“Devlete ihanet edenler; askere, polise kurşun sıkanlar fidan, hatta kahraman diye anılırken, Ülkücüler; kendilerine en olmadık sıfatlar reva görülmüş de gülüp geçmiştir.
Binlerce Ülkücü fidan ise gül bahçesine girercesine, düğüne gidercesine ölümün koynuna girmiştir.
Türklük düşmanlarının, katillerini kutsayan bir anlayışla attığı kahpe kurşunlar; gencecik bedenleri anadan, babadan,yardan ve arkadaştan ayırmıştır.
Ülkücüler; karşılaştıkları hiçbir güçlükten yılmamışlar, birkaç şuur mahrumu ve iman fakiri hariç, mücadele azimlerini yitirmemişlerdir.
Ülkücüler; bin atlı akınlara çocuklar gibi şen gitmişler, dev gibi ihanet ordularını azim ve kararlılıkla, cesaret ve şecaatle yenmişlerdir.
Yıllar yılları kovalamış, bu defa da MHP’nin siyaset sahnesinde etkin rol aldığı son 10 yılda bölücülük ve tefrika üreten mihraklar devreye girmiştir.
FETÖ başta olmak üzere camiamıza fitne tohumları serperek Ülkücüleri birbirine düşürmek isteyen şer odaklarının aleyhteki bütün çabalarına, karalama kampanyalarına rağmen milyonlar; MHP’den vazgeçmemiş, hareketten ümidini kesmemiştir.
Lakin ardı arkası kesilmeyen saldırılar karşısında metanet, vakar ve cesaretini muhafaza edemeyen az sayıdaki gevşekler, sadakatsizler ve cahiller; MHP ve Ülkücü Hareket aleyhine dönmüşlerdir.
Davaya sadakatte kusur edenler, Ülküdaşları hakkında iğrenç ithamlarda bulunabilecek ahlak zaaflarından malul olanlar; çıkar ve ikbal uğruna şeytanın ipine sarılmışlardır.
Ülkücülüğü özümsemekte, benimsemekte zorlananlar; ahlakı, fikri ve fıtratı Ülkücü kalmasına yetmeyenler; yaban damlarının altına girmiş, elin eteğine tutunmuşlardır.
“FİTNE TENCERESİ, KAPAĞINI VE KALAYCILARINI BULMUŞTUR”
Siyasi kredileri tükenmiş, inandırıcılıklarını yitirmiş, denenerek bir işe yaramadıkları gözlenen şaibeli kimseler; özellikle FETÖ’nün rüzg‰rıyla meçhul bir akıbete yelken açan yeni oluşum kayığının ağına takılmışlardır.
MHP’ye ve Ülkücü Hareketin siyasi mücadelesine ayak uydurmakta güçlük çeken kaypaklar; kendilerine başka kapılar aramışlar, layıklarını da bulmuşlardır.
Fitne tenceresi, kapağını ve kalaycılarını bulmuştur.
Bu gibilerin altına saklandıkları çatı, Ülkücüleri birbirine çatmak isteyenlerin kurduğu binaların çatısı olmuştur.
Bizi yolumuzdan döndürmek isteyen bütün fesat çabalarına, bütün saldırılara rağmen kavgasını verdiğimiz milliyetçilik ülküsü, maşeri vicdanı mayalamış; böylece MHP, önce gönüllerde iktidara gelmiştir.
MHP’nin ve milletimizin bütün unsurlarını kucaklayan Türk milliyetçiliğinin siyasi iktidarı ise 2019-2023 sürecinde atılacak kararlı adımlarla gerçekleşecektir.

Sponsor
Önceki İçerikKilis’e 3 Roket Atıldı
Sonraki İçerikKuzey Irak’tan saldırdılar: 3 şehit
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz