Şahin, “Damarlarınızdaki Asil Kanı Kirletmeyin”

Sponsor

MHP Sungurlu İlçe Başkanı Yasin Şahin, “Türkiye’mizde maalesef gençlerimizin beyinleri, uyuşturucu ve bazı illegal düşüncelerle uyuşturulmak istenmektedir. Bin yıllık kardeşliğimizi bozmak isteyenler, bin yıllık topraklarımızı elimizden almaya çalışanlar ve yaşama irademizi yok etmeye çalışanlar son günlerde de boş durmuyorlar” dedi.
Şahin açıklamasına şöyle devam etti; “Bugün Afrinde Türk’ün karşısına doğrudan çıkmaya cesaret edemeyen mihraklar, terör örgütlerine ve uyuşturucu ticaretine verdiği desteklerle, Türkiye üzerindeki hesaplarını hayatın her alanında geçirmeye çalışmaktadır. Türk silahlı Kuvveleri’nin personel sayısı olarak 5 katı genç uyuşturucu ile mücadele etmektedir.Bu emperyalist oyun asla sonucuna ulaşmayacaktır.BM verilerine göre ülkelerdeki gelişmişlik seviyesi artıkça uyuşturucu kullanımı da artmaktadır.Bu veriyi göz önünde bulundurarak Türk örf ve geleneklerimize sahip çıkmak ve unutmamak çok önemlidir.ABD de uyuşturucu kullanım yaş ortalaması 12 olup ve Dünya genelinde 1.8 trilyon dolar küresel uyuşturucu trafiğinde dolaşan para vardır.Dünya Sağlık Örgütüne göre 250 milyon insan uyuşturucu bağımlısıdır.Bu veriler ışığında G20 zirvesindeki ülkelerin uyuşturucu ile daha samimi mücadele etmesi şarttır.
Malazgirt’te yendiklerimiz, İstanbul’da gömdüklerimiz, Kut’ül Amere de yok ettiğimiz, Çanakkale’de tepelediklerimiz, Sakarya’da ezdiklerimiz, ve nihayetinde Afyonkarahisar’dan önümüze katıp, İzmir’den denize döktüklerimiz, bugün PKK, PYD,YPG, DHKPC, DEAŞ ve FETÖ terör örgütleri gibi maşalarla geçmişte yapamadıklarını şimdi yapabileceklerini zannediyorlar. Ancak dün başaramadılar, bugün yine başaramayacaklar. Çünkü ülkesinin bekasını düşünen milliyetçi vatanseverler 1000 yıldır buradalar ve canlarını siper etmeye, her daim hazır olacaklar.
Bugün maalesef tüm dünyada olduğu gibi Türk gençliğini de avuçlarının içine alarak etkisiz hale getirmek isteyen uyuşturucu çeteleri ve bunlarla ilişkili terör örgüt odakları, kirli oyunlarına devam etmektedir.İçişleri Bakanlığı 2017 verilerine göre PKK uyuşturucu trafiğinde yılda 2 milyar dolar gelir elde etmektedir.Böyle bir maddi gücü bulunduran bu hain örgütle mücadele etmek için çocuklarımızı ve gençlerimizi bilinçlendirmek için vatanseverlik ve milliyetçilik değerlerini yeni nesillere aktarmamız bizim için elzem konulardan birisidir.
Milliyetçi Hareket Partisi Sungurlu ilçe teşkilatı olarak terör örgütlerinin karşısında ve gençlerimizin her daim yanında olup görevinin başındadır. Her hıyanete, her türlü kötülüğe karşı uyanık olarak milletinin ve devletinin yanındadır..
Ülkemizde uyuşturucu kullanımı, maalesef artık liselerden ilkokul seviyesine kadar düşmüş durumda. Bu nedenle gençleri sokaktan ve kötü alışkanlıklardan uzak tutmak herkesin görevidir. Geleceğimize yön verecek gençlerimizi , yarınlarımızı ipotek altına almaya çalışan güçlerin eline bırakmayacağımızı tüm dış mihrakların bilmesi gerekir. Gençlerimiz bizim yarınımızdır ve bizim kaybedecek yarınımız yok. Gençlerimizin damarlarındaki asil kanı kirletmelerine asla izin vermeyeceğiz. Beyinleri, düşünceleri uyuşmuş gençlerin ne ailesine ne de milletine nede bu vatana faydası vardır.
Gençlerimizin vatansever bir fert olmaması, kötülüklerden arınabilmesi, milli ve manevi değerlerine sahip çıkması, özünü gerçek manada yaşayabilmesi için biz MHP Sungurlu İlçe Teşkilatı olarak ,her türlü mücadelede Alparslan torunları olarak sonuna kadar destek vereceğiz. MHP köklü bir siyasi partidir. Sosyal sorumluluk projelerine önem vermek ve bu tür projelere destek olmak ve okullarda bu bilinci uyandırmak , Milliyetçi Hareket Partililerin öncelikli görevlerinden biridir. Bir insanımızı, bir gencimizi bu uyuşturucu ve terör illetinden kurtarabilmek; bizim için en büyük oyu almaktır, bizim için tarif edilmez bir mutluluktur.

Sponsor
Önceki İçerikTüfekçi Ercan Tarım Aletleri Satışına Başladı
Sonraki İçerikLider Çimentospor’a Acımadı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz