Şahin ; "Çizgisini Bozmadan Yayın Yapıyor"

Sponsor

Sungurlu Televizyonu’nun 5. kuruluş yıl dönümünü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Milliyetçi Hareket Partisi Sungurlu İlçe Başkanı Yasin Şahin, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Sungurlu’nun siyasi, sosyal, kültürel, iktisadi hayatını yakından takip eden, Sungurlu’nun nabzını en iyi şekilde tutan ve ilkelerinden taviz vermeyen sitenizi yıllardır bu çizgiyi bozmadığı için takdir ediyorum. Habercilik yapmak kolay değildir. Patronundan çalışanına çok büyük bir özveri ve fedakârlık gerektirir. Bu nedenle, yaşadığımız şehrin, ülkenin menfaatlerini gözeterek tutarlı ve istikrarlı bir şekilde yayın hayatına 5 yıldır devam eden sitenize, çalışanlarınıza ve bu imkanı tanıyanlara teşekkür ediyorum.

Emekleriniz son derece kıymetlidir ve her türlü takdire şayandır. Sungurlu Televizyonu’nun 5. yaşını kutluyorum.”

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikSUNGURLU TV 5 YAŞINDA!
Sonraki İçerikGizli Hayırseverler Her Hafta 30 Aileyi Sevindiriyor
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz