Şahin; “Büyük bir birlik ve beraberlik mesajı verdik”

Sponsor

MHP İlçe Başkanı Yasin Şahin, partisinin 12. Kurultayı sonrasında bir yazılı olarak değerlendirme yaptı.
Büyük kurultayı büyük bir inanç ve heyecanla yaptıklarını belirten Şahin, hem kurultay hem de Afrin’in ele geçirilmesinin kendilerine çifte bayram yaşattığını ifade etti.
Milliyetçi Hareket Partisi 12.Büyük Kurultayımızı 18 Mart 2018 Pazar günü Ankara’da gerçekleştirdiklerini belirten Şahin, açıklamasını şöyle sürdürdü;
“Ülkemizin dört bir yanından partililerimizin katılımlarıyla büyük bir coşku ve heyecana şahit olduk. Türk Dünyasından temsilciler, Avrupa ülkelerinden ve farklı ülkelerden temsilcilerin katıldığı kurultayda dünyanın dört bir yanından gelenlerle hep birlikte buluştuk. Onbinlerce kişinin katıldığı kurultayımızda büyük bir birlik ve beraberlik mesajı verdik.
Liderimiz Devlet Bahçeli bütün delegelerin teklifiyle ve oylamasıyla tekrar Genel Başkanlığımıza seçildi. 75 MYK üyemiz ve 9 MDK üyemiz yeni dönemde seçilerek görev aldılar.

AFRİN’İN ALINMASI ÇİFTE BAYRAM OLDU
Kurultay Salonu’nda Afrin’in teslim alındığı haberinin anons edilmesi büyük bir sevinçle karşılandı. 18 Mart tarihinin hem kurultayımıza, hem Çanakkale Zaferinin yıldönümüne denk gelmesi hem de aynı gün Afrin’in teslim alınması çifte bayram sevincinin yaşanmasına sebep oldu.

TARİHİ KONUŞMAYA ŞAHİT OLDUK
Kurultayda Liderimiz Devlet Bahçeli’nin tarihi konuşmasına hep birlikte şahit olduk. Liderimiz, kurultayımızın teması olan ‘’Milli Duruş, Şühedaya Vefa, Millete Beka’’ konularında açıklayıcı bilgiler ve mesajlar verdi. Ülkemiz, bölgemiz ve küresel ölçekte siyasi gündeme dair mesajlarını aktardı. 15 Temmuz ihanet kalkışması, 7 Ağustos Yenikapı Buluşması, 16 Nisan Referandumu ve Cumhur İttifakı konularında partimizin duruşunu, yıllardır süren haklı mücadelesini anlattı. Partimizi ele geçirmeye çalışan odaklara, müzmin MHP düşmanlarına da gerekli cevapları verdi. Ülkemizin geleceğinde Milliyetçi Ülkücü Hareket’in önemli rolünü ve izleyeceği yolu anlattı. Teröre, bölücüye ve onların dilinden konuşanlara karşı dimdik durduğumuzu ilan etti.
Milliyetçi Hareketin 9 stratejik görüş ve hedefini kamuoyuyla paylaştı.
Bunların ana başlıkları kısaca, Türkiye’nin birlik ve beraberliği, 12’inci Olağan Büyük Kurultaydan sonraki siyasi çalışmalar, Milliyetçi Hareket Partisi 3 Kasım 2019 hedefleri, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin kurum ve kurallarıyla yerleşip kökleşmesi hedefi, FETÖ’yle mücadele, Dış politikada Ankara jeopolitiği, 2023’de Büyükşehirleri kapsayacak şekilde yüz il, bin ilçeden oluşan bir idari sistemle, ekonomide yerli ve milli diriliş, Geleceğin Türk asrı, geleceğin güçlü Türkiye’si oldu.

Sponsor

ÇORUM BÜYÜK KATILIM SAĞLADI
Çorum Mhp Teşkilatları olarak kurultaya tam kadro katılım sağladık. İl merkezi ve ilçelerden otobüsler, minibüsler ve değişik vasıtalarla kurultay salonuna akın eden partilileriz Çorum’dan kurultaya büyük destek verdiler. Ülkü Ocakları ve yan kuruluşların da katılmasıyla Çorum, kurultayda hak ettiği şekilde temsil edildi. Çorum Üst Kurul Delegelerinin tamamı Devlet Bahçeli’yi Genel Başkanlığa teklif eden imzalarını attılar. Delegelerimizin tamamı Liderimiz ve parti organları listesine oylarını kullandılar.

ÜLKEYE VE MİLLETİMİZE HAYIRLI OLSUN
Milliyetçi Hareket; Milli Duruştur, Şühedaya Vefadır, Millete Bekadır.
Bizim varlık nedenimiz, gelecek hedefimiz budur.
Biz Türkiye’nin bekası ve aydınlık bir geleceğe taşınması için yürüyoruz.
Kurultayımız vesilesiyle büyük bir şevk ve heyecanla milli beka için ayağa kalkan Türk ve Türkiye sevdalısı Ülküdaşlarımı saygılarımla selamlıyorum.
Türkiye’nin çok cepheli saldırı ve tahrik kıskacına alındığı bir dönemde, coşkuyla gerçekleştirdiğimiz Kurultayımızın milletimize, ülkemize, geleceğimize, partimize, Türk-İslam alemine hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.”

Sponsor
Önceki İçerikHız Testinde Çıkan `Ping` Değeri Nedir?
Sonraki İçerikÇORUM’UN 1.LİG’DEKİ İLK TAKIMI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz