-0.6 C
Sungurlu
14/03/2023
Sungurlu HaberleriSiyasetŞahin, "24 Haziran Yeni Bir Doğuştur"

Şahin, “24 Haziran Yeni Bir Doğuştur”

- Google Reklamı -

24 Haziran seçimlerine 15 gün kalmıştır ve 24 Haziran yeni bir doğuştur. 15 gün sonra Türkiye tarihi bir seçim yapacaktır.
Milli irade geleceği hakkında karar verecektir. 24 Haziran Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimleri;Huzur ile hüsran arasında bir tercihe sahne olacaktır.Ya beka deyip beraberliğimizi teyit edeceğiz,Ya da belaya davetiye çıkarıp bozgunumuzu tescil ettireceğiz.
Türkiye’nin geleceğini perdelemek istiyorlar.Türk milletini zulümle pençelemenin hedefindeler. MHP’yi küçültmek, oy oranını düşük göstermek için tedavüle sokulan kara kampanyalar başarılı olamayacaktır. Öyle haller vardır ki, melekler bile imrenir, öyle haller vardır ki, iblis bile iğrenir.Milliyetçi Hareket Partisi anketlere sığmaz, rakamlara girmez, yüzde hesaplarıyla anlaşılmaz.Hele hele, Türk düşmanlarının tuzağına hiç düşmez, tezgahına asla kapılmaz.
Milliyetçi Hareket Partisi, haysiyet ve huzura ebedi çağrıdır.Milliyetçi Hareket Partisi, milli birlik ve kardeşliğe derin bağlılıktır.Milliyetçi Hareket Partisi vatana, millete ve bayrağa eşsiz sevgi, emsalsiz sadakattir. milletin yegâne umudu, yegâne ufku, yegâne gücü Milliyetçi Hareket Partisi’dir.
49 yıllık siyaset mücadelemizde pek çok zorlukla karşılaştık.Ancak, Türk milleti için yaptığımız ve yapacağımız fedakârlıklarda hiçbir zaman sınır tanımadık, hiç de nokta koymadık..Şiddetli operasyon ve oyunlara karşı devasa bir duruş sergiledik..Oyunları bozduk, oyuncuları bozguna uğrattık.Bunu hep birlikte yaptık, hep beraber başardık.
Hiçbir Türk milliyetçisi, hiçbir dava ve gönül adamı, günübirlik yaşayamaz, savurgan ve sorumsuz davranamaz.
Elbette birlik ve beraberliğimizi çekemeyenler var.Dayanışmamızdan, Cumhur İttifakı’nın duruşundan korkan ve kıskananlar da fazla.Bozuk olunca maya, ne ar tanır, ne de hayâ.Bizim hayâsızlarla işimiz yoktur.Bizim arsızlarla yolumuz kesişmeyecektir.
Türkiye’nin dinamiklerini değiştiren çok vahim ve vahşi bir darbe ve işgal teşebbüsü 15 Temmuz’da gerçekleşmişti.FETÖ, Şark Meselesi’nin bu çağdaki adı, kanlı emperyalizmin 21’nci yüzyıl projesi olarak Türk milletine ihanet etmiş, küresel efendileri namına istilayı denemişti.Bunlara destek veren, emellerine hizmet eden, haine hain diyemeyen siyasi uzantılar da CHP – HDP -,İP – SP de şimdi karşımıza proje olup çıkmışlardır..
“Edirne’yi Enver alacağına Bulgar alsın” diyen soysuz anlayışın bugünkü izdüşümündeki işbirlikçilere itibar edemez, iddialarına inanamazdık.15 Temmuz FETÖ darbe girişiminden kısa bir süre sonra, 7 Ağustos 2016 günü Yenikapı’da bir ruh doğdu, Türkiye için yeni bir kapı açıldı.Biz bu ruha ortak olduk, bu kapıdan içeri girdik.Başka türlüsünü yapmamız da kendimizi, ülkülerimizi, var oluş gayemizi inkar olurdu.
Bilinmelidir ki Milliyetçi Hareket Partisi, nereden kaynaklanırsa kaynaklansın küçük siyasi hesapların kendi ayaklarına pranga vurmasına müsaade etmeyecektir.Cumhurbaşkanlığı Sistemi’nin kurum ve kurallarıyla kökleşmesi, yerleşmesi, tam olarak oturması maksadıyla Cumhurbaşkanı Seçimi’nde Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyeceğiz. siyasi akıl bunu gerektiriyor.Ülkemizin gerçekleri buna işaret ediyor.Zira ülkemiz için hep beraber olmalıydık.Milli bekamızın korunması için böylesi bir uzlaşma vasatında buluşmak mecburiyetti.Yaptığımız da budur.
Milletvekili Genel Seçimi’nden başarıyla çıkıp çok güçlü bir şekilde TBMM’de yerimizi alacağımızı, geleceğin Türkiye’sinde mutlaka söz sahibi olacağımızı kararlılıkla inanıyorum.Milliyetçi Hareket Partisi milletin gönlündedir.Milliyetçi Hareket Partisi dilde, işte, fikirde, yürekte, sohbette, kahvede, cami avlusunda, mazlum vicdanlarda, bağda, bahçede, bostanda, köy meydanında, şehirlerde, kısaca artık her yerdedir.
Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, 24 Haziran’dan sonra tam olarak devreye girecektir.Yeni hükümet sistemiyle devletteki çatlak sesler kesilecek, istikrar temin edilecektir.Milletimizin yüzü gülecek, huzur ve refah gelecektir.PKK ve FETÖ yerle yeksan edilecektir.24 Haziran’da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi kazanacaktır.24 Haziran’da Cumhur İttifakı kazanacaktır.Türkiye bölgesinde süper güç, küresel düzeyde de sözü dinlenen bir ülke seviyesine mutlaka ulaşacaktır.Milliyetçi Hareket varsa, gelecek aydınlık, Türkiye teminat altındadır.
Diyorum ki, Cumhur İttifakı, Millet Aklı, Geleceğin Teminatı.Cumhur İttifakı, Millet Aklı, Bin Yıllık Kardeşliğin Teminatı.
Diyor ya Hz.Mevlana; kapı açılır, sen yeter ki vurmayı bil! Ne zaman? Bilemem! Yeter ki o kapıda durmayı bil.
Biz duruyoruz, büyük Türk milletinin Milliyetçi Hareket Partisi’ni destekleyeceğine, mahcup etmeyeceğine gönülden inanıyoruz.

Takip Edin

20,356BeğenenlerBeğen
10,683TakipçilerTakip Et
733TakipçilerTakip Et
1,660AboneAbone Ol
TRY - Türk Lirası
USD
18,9739
EUR
20,2399
GBP
22,8924
RUB
0,2523
CNY
2,7559
JPY
0,1421

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

error: İçerikler korunmaktadır!