Saha Çalışmalarını Hızlandırdılar

Sponsor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sungurlu İlçe teşkilatı saha çalışmalarını hızlandırdı.
MHP Sungurlu İlçe Başkanı Yasin Şahin, Milletvekili Adayları Alparslan Karapıçak, Mehmet Karaca, yönetim kurulu üyeleri ve kadın Kolları teşkilatıyla bir toplantı yaparak saha çalışmalarını hızlandırdı.


MHP İlçe binasında yapılan toplantı hakkında bilgi veren İlçe Başkanı Yasin Şahin, “Milliyetçi Hareket Partisi Sungurlu İlçe Teşkilatı olarak 24 Haziran seçimleri öncesi çalışmalarımıza son hızla devam ediyoruz. Seçime 1 hafta kala bu çalışmalarımızı artarak devam edeceğiz. Çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikMinibüs ile Otomobil Çarpıştı : 1 ağır, 7 yaralı
Sonraki İçerikGönüllerde Taht Kuruyor
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz