-0.6 C
Sungurlu
26/05/2023
Sungurlu HaberleriGündemSağlık Koleji 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutladı

Sağlık Koleji 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutladı

- Google Reklamı -

Sungurlu Özel Dünya Sağlık Koleji öğrencileri sosyal sorumluluk projesi için Sungurlulu kadınların dünya kadınlar gününü kutladılar.
Di Çayı Köprüsünün üstünde acılan standa karanfil takdim edilerek, kadınlar temennileri ve görüşlerini panoya yazdılar.
Sungurlu Özel Dünya Sağlık Koleji Okul yöneticisi Emrah Kara, “Açılan standımıza özellikle kadınlarımız ve vatandaşlarımız yoğun ilgi gösterdiği için halkımıza teşekkür ediyoruz” dedi.
Sungurlu Özel Dünya Sağlık Koleji olarak istedik ki açtığımız stantta kadınlarımız duygu ve düşüncelerini ifade etmeleri için oluşturduğumuz panoda içlerinden geçen temennileri ve iyi dileklerini yazmalarını istedik. Panoya yazılanların çoğu son zamanlarda önüne geçilmesini istenen çocuk istismarı ve kadına şiddete hayır gibi dikkat çekici dileklerdi. Sloganımız Cennet Annelerin ayakları altındadır. Tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutlu olsun diye söyledi.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
19,6071
EUR
21,3912
GBP
24,5715
RUB
0,2533
CNY
2,8210
JPY
0,1455

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu