Sağlık Koleji 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutladı

Sponsor

Sungurlu Özel Dünya Sağlık Koleji öğrencileri sosyal sorumluluk projesi için Sungurlulu kadınların dünya kadınlar gününü kutladılar.
Di Çayı Köprüsünün üstünde acılan standa karanfil takdim edilerek, kadınlar temennileri ve görüşlerini panoya yazdılar.
Sungurlu Özel Dünya Sağlık Koleji Okul yöneticisi Emrah Kara, “Açılan standımıza özellikle kadınlarımız ve vatandaşlarımız yoğun ilgi gösterdiği için halkımıza teşekkür ediyoruz” dedi.
Sungurlu Özel Dünya Sağlık Koleji olarak istedik ki açtığımız stantta kadınlarımız duygu ve düşüncelerini ifade etmeleri için oluşturduğumuz panoda içlerinden geçen temennileri ve iyi dileklerini yazmalarını istedik. Panoya yazılanların çoğu son zamanlarda önüne geçilmesini istenen çocuk istismarı ve kadına şiddete hayır gibi dikkat çekici dileklerdi. Sloganımız Cennet Annelerin ayakları altındadır. Tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutlu olsun diye söyledi.

Sponsor
Önceki İçerikEryiğit, Okul Başkanlarıyla Bir Araya Geldi
Sonraki İçerikEryiğit Dünya Kadınlar Günü’nü Kutladı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz