“Sağlık İletişimi” Konferansı Düzenlendi

Sponsor

Sungurlu Özel Mavi Ocak Bakım Merkezi çalışanlarına, “Sağlık İletişimi” konferansı düzenlendi.

Hitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksekokulu Yönetim ve Organizasyon Bölümü öğretmenlerinde Öğr. Gör. Dr. Songül Demirel Değirmenci tarafından Özel Mavi Ocak Bakım Merkezi çalışanlarına, “Sağlık İletişimi” konu başlığında bir konferans gerçekleştirildi.

İlgili konferans sağlık iletişimi nedir?, niçin ihtiyaç vardır?, sağlık hizmetinde etik, insan hakları ve hasta hakları konularında bilgiler aktarılmıştır. Sağlık hizmetinde verilen bakım düzeyinin üzerinde durulmuş çalışanlar tecrübelerini ve yaptıkları işin kendilerine kattıkları iş doyumunu paylaşıldı.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikSUNGURLU’DA ARONYA BİTKİSİ TANITILDI
Sonraki İçerikSUNGURLU FEN LİSESİ ÖĞRENCİLERİ OKULDA COVİD-19 AŞISI OLDU
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz