Sağlık İçin Hareket Et

Sponsor

Dünya Sağlık Örgütü tarafından bulaşıcı olmayan hastalıkların önlenmesinde fiziksel aktivitenin yararları konusunda toplum bilincini oluşturmak, iyi uygulamalara dikkat çekmek, sağlıklı davranışları ve yaşam tarzlarını teşvik etmek için 10 Mayıs günü “Dünya Sağlık İçin Hareket Et Günü” olarak belirlenmiş olup ülkemizde de her yıl bugünün önemine dikkat çeken etkinlikler düzenlenmektedir.

Habib Güleser Öztaş İlkokulu 10 Mayıs “Dünya Sağlık İçin Hareket Et Günü” ile ilgili farkındalık oluşturulması amacı ile okulda “Sağlıklı Ol Hareket Et” sloganıyla spor etkinliği düzenlendi.
Sağlıklı yaşam için hareket etmenin öneminin vurgulandığı etkinliğe tüm öğrenciler ve öğretmenler katıldı.İlçemiz İsmetpaşa Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Ahmet İçtüzer’in katıldığı program okul bahçesinde düzenlenen jimnastik hareketleri etkinliğiyle son buldu.

Sponsor
Önceki İçerikAMD Ryzen 3000 Serisi İşlemciler 5000 MHz RAM Desteği ile Geliyor
Sonraki İçerikİftara Yetişeyim Derken…
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz