“SAĞLIK HİZMETLERİ VATANDAŞIMIZIN AYAĞINA KADAR GETİRİLMİŞTİR”

Sponsor

Sağlık çalışanlarının mesleklerini icra ederken aynı zamanda insanın hayatını merkeze alan kutsal bir görevi yerine getirdiklerini belirten Tosundereoğlu, “Sosyal devlet anlayışının en önemli unsurlarından biri olan sağlık hizmetlerinin gereği gibi vaktinde yerine getirilmesi, etkin ve kaliteli bir sağlık sistemi, nitelikli ve sağlıklı bir toplumun en önemli şartıdır” dedi.

Tosundereoğlu mesajında, her şeyden önce insan anlayışının benimsendiği günümüzde herkesin kaliteli sağlık hizmetlerinden yararlanmasının büyük önem taşıdığını belirterek, sağlıklı bir hayatın insanların vazgeçemeyeceği temel bir hak olduğunu, bununla birlikte özellikle AK Parti hükümetimizin Türkiye’de olduğu gibi yurt dışında da sağlık alanında yaptığı reform niteliğindeki yatırım ve hizmetlerle vatandaşları memnun ve mutlu ettiğini vurgulayan Tosundereoğlu, “Hükümetimizin özellikle son yıllarda sağlık alanındaki başarılı çalışmaları ile dünya ülkeleri arasında önemli bir mesafe kat etmiştir. Hükümetimiz, her ferdin temel ihtiyacı olan sağlık hizmetini en güvenilir ve en kaliteli şekilde milletimize ulaştırmayı hedeflemiştir. Halkımızın desteği, sağlık personellerimizin ve doktorlarımızın çalışmaları ile 17 yıllık AK Parti hükümetlerimizin iktidarı dönemi süresince sağlık alanında büyük kazanımlara imza atıldı.

Herkesin eşit derecede sağlık hizmeti alması amacı ile toplumuzun sağlık hizmetlerine ulaşması daha da kolaylaştırılmıştır. İnsan odaklı hizmet verilmeye başlanmış, bunun neticesinde sağlık hizmetleri vatandaşımızın ayağına kadar getirilmiştir. Bu duygu ve düşüncelerle, insan hayatını her şeyin üstünde tutan, tüm zorluklara rağmen özveri ile çalışmalarını sürdüren hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikŞAHİN, 14 MART TIP BAYRAMINI KUTLADI
Sonraki İçerik“DOKTORLARIN AZİM VE ÖZVERİLERİ TAKDİRE ŞAYANDIR”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz