“SAĞLIK ÇALIŞANLARI KUTSAL GÖREV YAPIYOR”

Sponsor

Kelepircioğlu mesajında, İnsanlığın var oluşuyla birlikte ortaya çıkan hekimlik mesleği, önemini hiçbir dönemde kaybetmemiş ve her zaman kutsal bir meslek olarak kabul görmüştür. Günümüzde ülkelerin gelişmişlik düzeyinin en temel göstergelerinden biri sağlık hizmetlerindeki ulaştığı başarı oranıdır. Hamdolsun ülkemiz sağlık alanında yaptığı reformlar ile takdir edilen, örnek alınan seviyeye gelmiştir. Toplumumuzun sağlık hizmetlerine ulaşması daha da kolaylaştırılmış, sosyal devlet anlayışı ile insan odaklı hizmet verilmeye başlanmış, bunun neticesinde sağlık hizmetleri vatandaşımızın ayağına kadar getirtilmiştir. Sağlık alanına ayrılan bütçeler arttırılmış, aile hekimliği uygulaması getirilmiş ve sağlık hizmetlerinin kalitesi yükseltilmiştir. Herkesin eşit derecede sağlık hizmeti alması amaçlanmıştır. Böylece ülkemizin en ücra noktalarına kadar sağlık hizmetini ulaştırabildiğimiz bir döneme girilmiştir.

Bu tablonun oluşmasında hiç şüphesiz Türkiye’nin sağlığı için emek harcayan değerli sağlık çalışanlarının gayreti ve fedakârlığı var. İnsanı yaşatmayı ve acısını azaltmayı, insanlığa daha sağlıklı bir yaşam sunmayı ilke edinen, en zor koşullarda bile özveriyle çalışan, bir nefeslik sıhhatin bile değerinin ölçülemeyeceğinin bilincinde olan sağlık çalışanlarımızın daha rahat, daha verimli koşullarda çalışabilmeleri, modern tıbbın imkanlarından faydalanmaları, özlük haklarında yapılan iyileştirmeler noktasında da ülkemiz çok ciddi ilerleme kaydetmiştir. Ben bu vesile ile tüm sağlık çalışanlarına sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir yaşam temennisinde bulunuyor, 14 Mart Tıp Bayramlarını kutlar, başarılar dilerim.

Sponsor
Önceki İçerikBurslar ve Kredilerde Kesinti Olmayacak
Sonraki İçerikBAŞKAN ŞAHİNER’DEN, KOCABAŞ’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz