Saçi, Üniversite Öğrencileri İle Deneyimlerini Paylaştı

Sponsor

Hemşehrimiz Yönetmen Tayfun Saçi, İstanbul Şehir Üniversitesinde sinema hakkında söyleşi de bulundu. Reklam ve sinemaya dair deneyimlerini üniversitenin genç öğrencileri ile paylaştı.

Hemşehrimiz Yönetmen Tayfun Saçi Istanbul Şehir Üniversitesinde sinema hakkında söyleşi de bulundu. Reklam ve sinemaya dair deneyimlerini üniversitenin genç öğrencileri ile paylaştı. | Sungurlu Haber

Sohbet tadında geçen söyleşide hemşehrimiz Tayfun Saçi, gençlere yaşadıklarını, tecrübelerini ve bu işin inceliklerini anlattı. Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği söyleşide soruları da cevaplayan Saçi; “Önemli olan işinizi sevmek. Benim sizlere tavsiyem sevdiğiniz işi yapmanız.” dedi. Söyleşi fotoğraf çekimi ile son buldu.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikSungurlu Anadolu Lisesi Korusundan Konser
Sonraki İçerikMüjde! İŞKUR’dan Sungurlu Belediyesine İşçi Kontenjanı Verildi!
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz