Sabah Namazına Katılan Öğrenciler Ödüllendirildi

Sponsor

Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından başlatılan ve Sungurlu İmam Hatip Okulları tarafından organize edilen, İmam Hatip Okullarında öğrenim gören öğrencilere yönelik “Sabah namazı buluşmaları” final programıyla sona erdi.
Ulu Cami’de düzenlenen final programına İlçe Müftüsü İbrahim Köksal, Şube Müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Öğrenciler Cuma namazı öncesinde 27 hafta boyunca öğrendikleri ayet ve hadisleri okurken, namaz sonrası 27 hafta sürekli gelen 19 öğrenci bisiklet ile ödüllendirildi.
Yapılan açıklamada, “2018-2019 eğitim öğretim yılında da 27 hafta boyunca devam eden sabah namazı buluşmaları programımızı Cuma namazı sonrası yaptığımız programda sonuçlandırdık. Sabah namazı sonrası çorba ikramlarında ve bisikletlerin temininde yardımı bulunan ve buluşmalarımıza iştirak eden öğrenci, veli, öğretmen ve idarecilerimizden Allah razı olsun” ifadeleri kullanıldı.

Sponsor
Önceki İçerik Sungurlu, Çalışkan Müdürüne Sahip Çıkacaktır
Sonraki İçerikOtomobil ile Hafif Ticari Araç Çarpıştı : 4 Yaralı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz